четвер, 1 червня 2017 р.

Година застереження «Торгівля людьми — як це попередити»

Клуб «Підліток»

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». За оцінками експертів щорічно 1-2 млн. людей стають «живим товаром». Наприкінці ХХ сторіччя з його проявами зіткнулась і Україна. 
З метою формування уявлень учнівської молоді про торгівлю людьми, розвитку навичок безпечної поведінки, підвищення соціально-правових знань керівник клубу «Підліток» Новоукраїнської центральної бібліотеки  для учнів ДНЗ ПТУ-№ 40 провела годину застереження «Торгівля людьми — як це попередити».


Інформаційний блок заходу надав молоді інформацію стосовно форм торгівлі людьми, масштабів розповсюдження випадків торгівлею людьми на території України, детальніше ознайомив з прямими та непрямими ознаками виявлення  постраждалих серед населення від торгівлі людьми.
Для кращого розуміння і розкриття проблеми торгівлі людьми проведено міні – тренінг, учасникам якого було запропоновано розглянути різні життєві ситуації внаслідок яких людина потрапляла в рабську залежність. Учні  активно обговорювали кожну продемонстровану ситуацію, дискутували з питань її попередження та вирішення, грали в гру «Рожеві окуляри», яка допомагала під час дискусій та роздумів дійти певного варіанту розв’язку  для вирішення ситуації, в якій може опинитися людина.Кожен з учасників отримав корисні  матеріали щодо протидії торгівлі людьми: пам'ятку про безпечний виїзд за кордон, інсталяцію «ГРАНІ³» та інші. Наприкінці заходу кожен  майбутній випускник училища обвів свою руку і в долоні руки  написав свій негативний сленг щодо цієї проблеми.


Немає коментарів:

Дописати коментар