понеділок, 12 червня 2017 р.

Урок здоров'я «Що ми знаємо про туберкульоз?»

Літо – найулюбленіша пора всіх дітей.   Літо - це відпустки, канікули, численні поїздки, враження, зустрічі. Але, на жаль, не скрізь і не у всіх є реальна можливість виїхати з міста і закономірно виникають питання: як у рідному місті  відпочити з користю, чим зайнятися, що зробити для того, щоб дитина цілодобово не просиджувала біля  комп’ютера чи телевізора?...
Останніми роками бібліотеки стали місцем, де можна цікаво, корисно, а головне - весело провести свій літній відпочинок. І не обов’язково з табором відпочинку, але й просто завітавши з друзями до бібліотеки. Навіть найцікавіший відпочинок не можна уявити без книжки? Фраза банальна, але ж справедлива – у книг канікул не буває!
Не стала  винятком  і центральна бібліотека. Ми  радо приймали  у себе учнів 6 - 8 класів - відвідувачів пришкільного оздоровчого табору ЗШ №6 з якими провели урок здоров'я «Що ми знаєм про туберкульоз?». Зараз дуже важливо кожному знати про підступність туберкульозу, його перші ознаки та фактори захворювання, заходи з профілактики, а також час коли вже потрібно звертатись до лікаря. На всі ці та багато інших запитань можна було почути відповідь всім хто загалом цікавиться своїм здоров’ям. Під час заходу учні мали можливість ознайомитись з наявною в бібліотеці науково-популярною літературою цієї тематики, також переглянути слайд - презентацію «Туберкульоз», яку доповнювала інформація бібліотекаря. Ця зустріч дала зрозуміти дітям, що власне здоров’я залежить від їхнього відношення до себе, а здоровий спосіб життя допоможе позбутися поганих звичок, знайти гармонію в житті, продовжити молодість і попередити захворювання.  

Немає коментарів:

Дописати коментар