пʼятниця, 2 червня 2017 р.

Практичне заняття «Відеозв'язок. Безкоштовні дзвінки друзям і близьким»

Є  багато систем миттєвих повідомлень, які дають змогу користувачам віртуально спілкуватись в мережі Інтернет. Серед них можна виділити найпоширенішу з них – це Skype. Багато людей просто не уявляють своє життя без мережі Інтернет і без віртуального спілкування.
Для користувачів ІРЦ проведено практичне заняття «Відеозв'язок. Безкоштовні дзвінки друзям і близьким». Бібліотекар проінформувала учасників  про призначення програми скайп – спілкування, яке використовується за своїми потребами, що сьогодні дуже популярною є програма Skype, яка підтримує текстовий груповий чат через який можна листуватися в Skype за допомогою віконечка внизу вікна.


Учасники заняття дізналися, як встановити програму Скайп на комп'ютер безкоштовно, вибрати потрібну  мову та додати в список потрібних вам людей (друзів, знайомих, рідних). Дзвонити по Skype можна як з навушниками, так і без натиснути на того користувача, з яким ви хочете зв'язатися. Спілкування можна здійснити в режимі відеодзвінка. Тобто, людина на іншому кінці екрана буде вас бачити і чути. Набираючи людину можна розмовляти з нею без обмеження за часом. Дзвінки всередині програми здійснюються абсолютно безкоштовно. В програмі  також, можна розмовляти втрьох або вчотирьох. Для цього досить додати потрібних членів розмови в список тих, з ким ви спілкуєтеся онлайн.Послуга спілкування в програмі Skype є досить популярною та затребуваною серед користувачів бібліотеки різного віку. Чимало користувачів ІРЦ з радістю спілкуються з рідними, які проживають в Грузії, Росії, Молдавії та інших куточках світу. Через Skype дзвонити не тільки просто, але й дуже зручно, програма забезпечує користувачів майже всим, що вони потребують. 

Немає коментарів:

Дописати коментар