четвер, 22 червня 2017 р.

Історичний екскурс «Ми пам’ятаємо»

З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні для  членів громадської організації «Захист дітей війни»  працівниками  центральної бібліотеки спільно з краєзнавчим музеєм Новоукраїнського району було проведено  екскурсію до краєзнавчого музею та історичний екскурс «Ми пам’ятаємо».
 У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни українці згадують усіх тих, хто поліг на полі брані, кого замучили у концентраційних таборах, кого розстріляли у в’язницях і таборах НКВС, хто жертвував найдорожчим задля того, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника. 
Учасники заходу із зацікавленістю прослухали інформацію директора музею М.О. Гаращенка та бібліотекаря центральної бібліотеки, які розповіли про початок війни на території України, героїв краю, які брали участь в боротьбі з нацизмом, ставши партизанами та підпільниками, а присутні доповнювали їх розповідь спогадами своїх рідних про події тих страшних років. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто не повернувся з фронтів Другої світової війни, тих, хто першим прийняв на себе страшний удар німецько-фашистських загарбників, тих, чиї життя були покалічені і зруйновані в боротьбі з фашизмом.   Згадуючи історії про війну  співали пісні воєнних років.

Безсмертному подвигу, ратній звитязі рядових бійців і командирів, партизанів і підпільників, відомих воєначальників, учасників Руху Опору за межами Батьківщини, усім тим, хто в червні 1941 року піднявся на священний бій з фашистами, а також тим, хто кував перемогу в тилу, працюючи на заводах і фабриках, у наукових установах, на ланах і фермах, хто не скорився і загинув у концентраційних таборах присвячений інформаційний майданчик «Війні немає забуття», який оформлено в відділі абонементу бібліотеки. Тут представлено чимало цікавих матеріалів, книг, публіцистичних роздумів, фотоальбомів.Немає коментарів:

Дописати коментар