четвер, 13 липня 2017 р.

Літній бібліовояж «Бібліотека йде до читача!»

12 липня 2017 року відбувся ще один бібліовояж центральної бібліотеки на вулиці рідного міста.
Щосереди,  протягом липня 2017 року в рамках акції «Проведи літо з книгою!»  бібліотекарі центральної бібліотеки виходять на центральну вулицю міста,  де знайомлять жителів міста та гостей з книгами, періодичними виданнями, запрошують всіх відвідати бібліотеку, стати її  користувачами, адже мета цієї акції - залучити до бібліотеки нових користувачів, ознайомити громаду з потенціалом закладу та його найбільш популярними послугами. "Бібліотека під відкритим небом" передбачає надання населенню бібліотечних послуг і ресурсів,  за межами приміщення бібліотеки.

Оформлені книжкова та газетно-журнальна викладки приваблювали перехожих.  Новинки книг та періодичних видань зацікавили не тільки відвідувачів а  і постійних  користувачів бібліотеки. Бібліотекарі презентували роботу бібліотеки та бібліотечні послуги. Тут можна було обрати собі книги для читання влітку. Бажаючі мали змогу записатися до бібліотеки безкоштовно  та стати постійними користувачами центральної бібліотеки.Учасники акції отримали позитив від побаченого та почутого.  Такий захід  сподобався всім новизною, креативністю, можливістю спілкування, проведення цікавого і змістовного дозвілля .
Приємною новинкою для прохожих  було  «Бібліотечне гадання», в якому з задоволенням приймали участь користувачі бібліотеки, які  в вибраних книгах знаходили прогнози про своє майбутнє,   отримавши масу позитивних емоцій.Немає коментарів:

Дописати коментар