понеділок, 31 липня 2017 р.

Слайд-презентація «Відомі українці. Крізь терни до зірок»     У 2017 році виповнюється 125 років від дня народження львівського митрополита, Патріарха УГКЦ Йосифа Сліпого. З цієї нагоди Новоукраїнською центральною бібліотекою було проведено слайд-презентацію «Відомі українці. Крізь терни до зірок».
Користувачі  інформаційно-ресурсного центру центральної бібліотеки переглянули відео презентацію про життя та діяльність Йосипа Сліпого та  дізналися про громадську, релігійну та меценатську діяльність патріарха. Зокрема, за його ініціативи побудовано в Римі собор святої Софії, засновано Український католицький університет ім. св. Климентія  та шість його філій по світу. Він також сприяв створенню Великої та Малої семінарії. Й. Сліпий, під час місійних подорожей, відвідав поселення українців  майже в усіх куточках світу. Його наукові та релігійні розвідки налічують 12 томів.
       Проведений захід сприяв ознайомленню користувачів бібліотеки з видатною постаттю українського Патріарха Й.Сліпого, який був переконаний, що нам треба повернутись до джерел нашої духовності і починати від них. Вагома спадщина Патріарха власне і є тим джерелом, до якого звертатимуться дослідники майбутніх поколінь. 

Немає коментарів:

Дописати коментар