вівторок, 13 лютого 2018 р.

Валентинка власноруч

У день Святого Валентина обов’язковим атрибутом та подарунком є валентинка. Найдавнішій відомій валентинці близько 500 років, вона зберігається в Британській бібліотеці і являє собою лист закоханої дівчини нареченому.
Напередодні свята в магазинах з’являється величезна безліч різноманітних сувенірів та листівок. Але найкращими завжди вважалися валентинки, зроблені своїми руками.
     Так як, символом Дня Закоханих є сердечко, напередодні свята бібліотекар центральної бібліотеки міста провела майстер - клас по виготовленню "валентинок" для учнів образотворчого класу Новоукраїнської ДМШ. Після невеличкого екскурсу в історію створення листівок, діти взялися за створення власних шедеврів.  Кожен намагався втілити свою фантазію, зробити валентинку особливою, неповторною. І в нас це вийшло! Кожна дитяча робота була прекрасна по своєму.  

      Створити красиву валентинку своїми руками просто, і потрібно для цього не надто багато, головне –  бажання  і трішки фантазії.  І жодна з пропонованих магазинними вітринами ідей, нехай навіть сама чудова і майстерно втілена, не зможе змагатися з сувеніром, зробленими власноруч. Тим більше, коли мова йде про свято для двох – про День святого Валентина.

Немає коментарів:

Дописати коментар