середа, 14 лютого 2018 р.

Борець за волю України«Україна починається з тебе!»
В’ячеслав Чорновіл

13 лютого 2018 року  з нагоди 80 – річчя від дня народження українського політика,  публіциста, літературного критика, діяча руху опору проти зросійщення  та національної дискримінації українського народу, політичного в'язня СРСР В’ячеслава Чорновола в читальній залі центральної бібліотеки міста спільно з бібліотекарем НВК гімназії  «Лідер» та за участі учнів 11 класу НВК гімназії  «Лідер» проведено інформаційну годину «Борець за волю України» з переглядом відео  «Обличчя української історії. В’ячеслав Чорновіл» та «Машина часу. В’ячеслав Чорновіл». 

Старшокласники познайомились з спогадами сестри В’ячеслава Чорновола Валентини Чорновіл та його соратників про нелегкий, сповнений випробувань життєвий шлях борця за незалежність України - його дитячі роки, навчання в Київському університеті, роки заслань, таборів, тюрем, СІЗО, в яких 15 років перебував В. Чорновіл, численні голодування на знак протесту проти існуючого режиму, його безмежну любов до України, боротьбу за права людини, діяльність у українській Гельсінській групі, заснування народного руху України, літературні дослідження, підготовку та випуск журналу «Український вісник» та ін.
Увазі користувачів центральної бібліотеки представлено також виставку документів «В’ячеслав Чорновіл - людина, яка пробудила Україну», що висвітлюють  життєвий шлях В’ячеслава Чорновола, його біографію, громадську та політичну діяльність, публіцистичні надбання, зібрані у 10-ти томному виданні.


Немає коментарів:

Дописати коментар