середа, 7 березня 2018 р.

Флешмоб «Global Shevchenko»


У світі та Україні стартував ІІ міжнародний флешмоб «Global Shevchenko», приурочений до дня народження Тараса Шевченка, що свідчить про його визнання та любов українців.
Мета флешмобу – популяризувати постать великого Кобзаря, показавши пам’ятники Шевченка, встановлені по всій Україні та світу і за кількістю яких український поет посідає друге місце після Будди.
                                               
Активно долучились до флешмобу Новоукраїнська центральна бібліотека та її користувачі, зокрема молодь  міста - декламували улюблені рядки Шевченка та разом прочитали «Заповіт».  В бібліотеці оформлена книжкова виставка «Велич Шевченкового слова» та фотосушка  «Пам’ятники  Кобзаря в Україні і в світі» на фоні яких фотографувались користувачі бібліотеки.
Дякуємо  користувачам бібліотеки та всім , хто приєднався.  Долучіться й ви до флешмобу «Global Shevchenko».  Популяризуємо Шевченка разом!!!
Правила флешмобу дуже прості:
З 14 лютого до 8 березня 2018 р. зробіть фото, селфі або запишіть відео (читання одного з віршів Кобзаря) біля пам’ятника, барельєфу чи муралу з Тарасом Шевченком у вашому місті чи селищі;
Опублікуйте фото на офіційній сторінці флешмобу – https://goo.gl/uKtzuJ, а також на своїх сторінках в соціальних мережах (Facebook, Instagram або Twitter), обов’язково вказавши хештег #GlobalShevchenko, країну та місто, де зроблено фото. Наприклад: Рівне, Україна #GlobalShevchenko.
9 березня о 16:00 (за київським часом) організатори флешмобу закликають українців у всьому світі прийти до пам’ятників Тарасу Шевченку та одночасно зачитати вірш Кобзаря із циклу «В казематі» частина ХІІ (Чи ми ще зійдемося знову…).


Немає коментарів:

Дописати коментар