середа, 27 червня 2018 р.

Конституція України - основний Закон нашої держави


«Конституція України - основний Закон нашої держави», під такою назвою 26 червня 2018 року в центральній бібліотеці міста пройшов захід, присвячений Дню Конституції України.  
Згадати історичні передумови прийняття Основного Закону України, прослідкувати шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України, до читальної зали центральної бібліотеки завітали працівники  Новоукраїнського районного військового комісаріату.  Присутні познайомилися також з історичними фактами прийняття Конституції України, національною символікою нашої Держави, переглянули відеофільм «З історії Конституції України» та матеріали книжкової виставки.
В читальній залі, з нагоди державного свята, діє тематична виставка під назвою «Конституція України – оберіг державності і демократії», що експонує документи, які надають можливість зрозуміти, яким важливим і важким був процес створення власної Конституції та відображають найважливіші шляхи становлення українського конституціоналізму. Адже День Конституції – це не просто свято нормативного акту, це день, коли було затверджено права і свободи громадян України. Прийнята 28 червня 1996 року нова Конституція суверенної України втілила досягнення вітчизняної й світової конституційної науки та практики конституційного будівництва, викристалізувала національну ідею, відобразила ментальність, волю та прагнення українського народу до власної національної державності. 
27 червня 2017 року в переддень дня Конституції України для вихованців оздоровчого табору ДЦЮТ «ЗОРІТ» проведено майстер клас із виготовлення вітальної листівки до Дня Конституції. Діти з задоволенням вчилися робити листівку. В кожного вона була своя, красива та неповторна. Всі учасники майстер-класу отримали заряд позитиву та задоволення від отриманих результатів.

Немає коментарів:

Дописати коментар