четвер, 28 серпня 2014 р.

Година державності «Усе це моя країна із гордим ім'ям Україна»
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води...
В годину щасливу і в радості мить,
Любіть у годину негоди.
В. Сосюра

     Шлях України до незалежності, до створення суверенної держави був довгим та кривавим. Багато українців пожертвували своїм життям заради цієї прекрасної мети — об'єднати всі етнічні українські землі й створити умови для розвитку багатоетнічного українського народу, його мови, культури, традицій.  Лише наприкінці ХХ століття мрія Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Тараса Шевченка, Івана Франка, мільйонів простих людей стала реальністю.
      Виходячи із смертельної небезпеки, яка нависла була над Україною в зв'язку з державним переворотом в СРСР 1991 року, і продовжуючи тисячолітню традицію державотворення в Україні, а також виходячи з права на самовизначення, передбаченого Статусом ООН та іншими міжнародно-правовими документами, здійснюючи Декларацію про державний суверенітет України, Верховна Рада Української Радянської соціалістичної республіки позачерговою сесією 24 серпня 1991 року урочисто проголосила Акт про незалежність України та створення самостійної української держави — УКРАЇНА. 
     День 24 серпня є вираженням історичного прагнення нашого народу до свободи, умовою втілення його бажання бути справжніми господарями на власній землі.
    З нагоди 23-ї річниці прийняття Акту Незалежності України бібліотекарі Новоукраїнської ЦРБ спільно з начальником  Новоукраїнського  районного управління юстиції  Бикановим А.Л. в стінах райвіськомату провели годину державності «Усе це моя країна із гордим ім'ям Україна».
     Бібліотекарі проінформували працівників райвійськомату про наближення свята Дня Незалежності України , яке має велике значення для українського народу. Присутні ознайомились  з  матеріалами книжкової виставки  «Твоя країна - Україна». Також  для присутніх була проведена вікторина « Велична і свята моя рідна Україна»,  під час якої військовослужбовці показали відмінні знання  історії нашої держави. В читальній залі ЦРБ  організовано перегляд матеріалів книжкової виставки «Твоя країна – Україна», для користувачів проведено бесіду - розповідь «Прапорові барви України» та вікторину «Велична і свята моя рідна Україна».   


Наша Україна володіє практично невичерпними природними багатствами, але головний її скарб — талановитий і працьовитий народ, який створив багату культуру і дбайливо зберігає вікові традиції.
Тому процвітання України і її репутація в світі цілком залежить від зусиль кожного українця. Тільки від нашої волі та енергії залежить, чи стане ще гарнішою, ще багатшою, ще вільнішою і ще сильнішою незалежна Україна.


Немає коментарів:

Дописати коментар