четвер, 5 грудня 2019 р.

ВІЛ-СНІД: варто знати більше

Як почуєш – серце завмирає,
Від Сніду наслідки сумні,
 Від нього ліків ще немає,
Тому ми скажем: СНІДу – «НІ»!

За доброю традицією щороку,  на початку грудня міська центральна бібліотека збирає у своїх стінах учнівську молодь міста, щоб в черговий раз нагадати про проблеми епідемії ВІЛ/СНІДу як в Україні, так і в цілому світі, важливості спільних зусиль в боротьбі із цією хворобою та актуальності ведення здорового способу життя.
На жаль, проблема ВІЛ-СНІДу є також актуальною сьогодні і для нашого містаТож цьогоріч в книгозбірні на інформаційно - просвітницький захід - «ВІЛ-СНІД: варто знати більше» зібрались старшокласники філії  №1 Новоукраїнської ЗШ№6 з педагогом-організатором Сидоренко Н.В. щоб більш ширше познайомитись з історією виникнення хвороби СНІД, її збудника – вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ),    найактуальнішими офіційними статистичними даними стосовно епідемічної ситуації з ВІЛ-інфекції в  Україні та світі, й тенденціями її поширення.
Працівники бібліотеки та запрошені гості -Мироненко Юрій Петрович, директор центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради; -Заволока Станіслав Русланович, дільничний офіцер Новоукраїнського відділу поліції, лейтенант поліції; - Бурлака Ольга Анатолівна, інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Новоукраїнського ВП ГУНП, які завітали на зустріч зі старшокласниками, акцентували їх увагу на проблемних питаннях  ВІЛ-СНІДу в нашому місті, області, країні, усвідомленні всієї небезпеки, яку несе СНІД, правових аспектах відповідальності за вживання, зберігання та поширення наркотичних речовин, профілактичних і реабілітаційних заходах в молодіжному середовищі, вихованні гуманного ставлення до ВІЛ-інфікованих людей та хворих на СНІД, адже СНІД може увійти практично в кожен дім та кожну сім’ю.
Працівники бібліотеки презентували молоді інформацію про знаменитих людей світу, які пішли з життя в результаті набутого імунодефіциту, відомих особистостей, які проходять антиретровірусну терапію та живуть відносно повноцінним життям.
Щорічні інформаційно-просвітницькі заходи присвячені питанням боротьби з ВІЛ-інфекцією і профілактикою СНІДу традиційно відбуваються із його символом – Червоною стрічкою. Тож наприкінці зустрічі всі присутні на знак підтримки хворих на СНІД взяли участь в акції «Червона стрічка».
Сподіваємося, що такі заходи є своєрідним попередженням для молоді міста і  допоможуть їм зробити свій  вибір на користь здорового способу  та безпеки власного життя.


Немає коментарів:

Дописати коментар