Як зрозуміти, яка це – гіперактивна дитина? Непосидюча, занадто активна, норовлива і неуважна, невихована, яка не контролює свою поведінку; чи дитина, яка має розлад психічної сфери. Ця тема стала актуальною для учасників чергової зустрічі Батьківського клубу, яка відбулася 22 червня 2023 року в Новоукраїнській центральній бібліотеці. Розібратись в усіх нюансах де ж проходить межа між психічним порушенням та надмірною дитячою активністю, допомогла присутнім директор міського інклюзивного центру Новоукраїнської міської ради - Людмила Шостак.
Активно спілкуючись між собою, учасники зустрічі намагались з’ясувати: як же функціонує мозок гіперактивної дитини, та за допомогою запропонованої вправи створювали уявний груповий "образ гіперактивної дитини". Розглянули також і основні правила взаємодії з такою дитиною, зокрема такі як зовнішній контроль, фактори зовнішнього середовища, ефективні вказівки, поведінкове керівництво, моделювання бажаної поведінки та види заохочень, які можна застосовувати в процесі виховання.
Щоб краще розуміти власних дітей та ефективно надати їм необхідну підтримку, кожен із присутніх отримав інформаційні матеріали в допомогу, зокрема порадник для батьків "Батьківські навички", "Поради батькам під час війни", "Підтримайте свою дитину грою" та ін., які бібліотека отримала від Благодійного фонду "Безпечне майбутнє".
Працівники бібліотеки акцентували увагу на книгах даної теми, що є у фонді бібліотеки та які є також надійними порадниками у вихованні дитини.
Зустріч проведена в межах проєкту "Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх опікунів, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні", що реалізується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з Благодійним фондом "Безпечне майбутнє".
#Unicef #Батьківськівський_клуб#Благодійний фонд "Безпечне майбутнє"
#Літо_2023_наближаємо Перемогу!
Немає коментарів:
Дописати коментар