В перші березневі дні в Україні і світі вшановують пам’ять великого українця, геніального поета Тараса Григоровича Шевченка. Ці березневі дні пов’язані з іменем Кобзаря, його славою, духом і мудрістю, його безмежною любов’ю до України. І всюди, де лишень живуть українці, у своїх прадідівських оселях чи оселі поза своїми землями, вони згадують у березні свого пророка…
В Новоукраїнській центральній
бібліотеці до Шевченківських днів оформлено книжкову виставку «Слава Шевченка –
слава України». Документи, що представлені
на ній, знайомлять читачів з творчим та життєвим шлях Тараса Григоровича, його мистецьким
спадком як письменника, художника, мислителя і борця за волю України,
На сторінці бібліотеки і соціальній мережі Фейсбук бібліотека пропонує своїм користувачам підбірку матеріалів та ігрових завдань за сторінками життя та творчості митця за посиланням https://padlet.com/librarynu/dkwkv2sjrhwa2t7e?fbclid=IwAR0wxDzKvE7DVYOoaBarDsz0HWPX7NduHQMbHgUKL2e2r6UwkWO0y8fAQh4, а також поетичні твори у виконанні користувачів бібліотеки та літературну веб-вітрину «Живе і вічне слово Кобзаря» .В філії №1 Новоукраїнської центральної бібліотеки учні 6 класу філії ЗШ №1 Новоукраїнської ЗШ №6 згадали видатного поета літературним портретом «Шевченко – провісник долі України». Дітям презентовано творчий та життєвий шлях Тараса Григоровича, його спадок як письменника, художника, мислителя і борця за волю України.
Користувачам дитячої
філії презентовано книжкову виставку-експозицію «Духовна велич Кобзаря» . Книги, розміщені на виставці, висвітлюють життєвий та творчий шлях Тараса Григоровича,
його мандрівки різними куточками світу, спогади про Кобзаря, невідомі епізоди та
цікаві факти із життя письменника.
Актуальність Шевченкового слова, патріотизм, вболівання за долю України – це те, що об’єднує всіх українців навколо безсмертного «Кобзаря».
Тож пригадаймо знову його багатогранну творчість, його мистецький спадок, бунтарський дух, безмежну любов до України, мудрі, актуальні і нині віршовані рядки...
Немає коментарів:
Дописати коментар