вівторок, 3 жовтня 2017 р.

Бенефіс читача «Читати – це круто! Читати – це модно!»

Коли йдеться про бенефіс, ми, звичайно, уявляємо собі зірок шоу - бізнесу, заслужених акторів, художників, тобто, людей публічних, знаменитих, імена та прізвища яких добре знані кожному пересічному громадянину. Але бенефіс може бути і у звичайної людини, людини, яка не уявляє власного життя без книги, людини ерудита – звичайного користувача бібліотеки. Тож напередодні Всеукраїнського Дня бібліотек віддаючи шану КНИЗІ  та ЧИТАЧУ в  читальній залі центральної бібліотеки відбувся бенефіс читача «Читати – це круто! Читати – це модно!» за участю старшокласників опорної загальноосвітньої школи №8.
Головною героїнею бенефісу стала постійна користувачка бібліотеки - вчитель за фахом, громадський активіст та депутат міської ради, знана людина в Новоукраїнці -  Ватульова Лариса Павлівна. Її визнано кращим читачем бібліотеки, адже  вона давно закохана в книги, багато читає та  постійно відвідує бібліотеку, прагне бути ерудованою і цікавою співрозмовницею.

 
Лариса Павлівна має різносторонні читацькі інтереси, але все ж перевагу надає зарубіжній літературі та творам сучасної української літератури.
         Молодому поколінню користувачів бібліотеки Лариса Павлівна змістовно та цікаво презентувала книги сучасних українських авторів  А.Кокотюхи, В. Шкляра, Л.Дашвар, І. Роздобудько, С. Жадана, С. Талан, М.Матіос, Л.Костенко, В. Лиса та книги зарбіжних письменників Д.Чейза,  С.Ларссона, Ж.Сартра звернувши увагу присутніх на книжкову виставку «Читати – це круто! Читати – це модно!», оформлену до заходу. Саме на ній демонструвались бібліотечні книги, які вона читала останнім часом.
Під час зустрічі Лариса Павлівна неодноразово доводила присутнім, що читання книг  дає людині безліч незаперечних переваг, зокрема - знання, розумову стимуляцію, розширення словникового запасу, поліпшення пам’яті та письмових навичок,  розвиток аналітичних здібностей, зниження стресу, заспокоєння та розвагу.
Зустріч пройшла в чудовій, дружній та невимушеній атмосфері. Сподіваємось, що старшокласники дійсно переконалися в тому, що читати – це і круто, і модно, і сучасно, і корисно! А читання допомагає стати розумною, активною та творчою особистістю.

Немає коментарів:

Дописати коментар