середа, 1 листопада 2017 р.

Презентація книги Макса Кідрука «Не озирайся і мовчи»

31 жовтня 2017 року м. Новоукраїнка стало 26 містом України,  до якого завітав український письменник та мандрівник Макс Кідрук в рамках туру - 100 міст України, щоб презентувати жителям міста свій новий роман «Не озирайся і мовчи».
       − Якщо чесно, то «божевілля» – це перше слово, що зринає в голові, коли думаю про тур. І річ навіть не в тім, що нічого подібного ніхто в сучасній літературі іще не робив - 100 міст НОІМ – це Еверест для мене та моєї команди. Водночас я хочу, щоб ви розуміли: туру не було б, якби не книга. Саме ЦЯ книга. Я б нізащо не наважився на таку масштабну кампанію, якби не був на 100 % упевнений у своїй історії, – говорить Макс Кідрук.
Зустріч з письменником відбулася в читальній залі Новоукраїнської центральної бібліотеки. Майже дві години спілкування промайнули непомітно.
Скептик, атеїст і матеріаліст - так сам себе змальовує письменник Макс Кідрук. Саме він подарував читачам перший український технотрилер, а ще об'їздив півсвіту, перечитав сотні книжок і зрозумів, що щастя - це бути на своєму місці.
Перед безпосередньою презентацією нового роману письменник представив книги, які були написані ним раніше. Цікава подача інформації,  візуальна демонстрація презентації кожної з книг письменника та буктрейлерів до них перетворили зустріч в справжній діалог письменника та читача. Макс доступно пояснював складні речі та намагався аргументувати власне їх бачення саме крізь призму науки.

Містичний роман «Не озирайся і мовчи» — це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, травлі у школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам.
Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися й мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з’являються речі, страшніші за те, від чого ховаєшся, - йдеться в анотації. БУКТРЕЙЛЕР: https://www.youtube.com/watch?v=WkWTxYPOcs8

Завершив презентацію Макс розповіддю про наступний свій роман, над яким працює з літа. Він має назву «Де немає бога» і розповідатиме про кількох людей, які вижили після авіакатастрофи. Але середовище, де вони перебувають, страшенно непридатне для життя. Де саме ця локація - Кідрук пообіцяв читачам розповісти через рік.
Кожен з учасників зустрічі мав змогу особисто поспілкуватись з письменником, придбати його нову книгу та взяти автограф. 

Немає коментарів:

Дописати коментар