понеділок, 1 жовтня 2018 р.

Bibliocity «Я люблю своє місто»


29 - 30 вересня наше улюблене місто Новоукраїнка відсвяткувало 248 річницю з дня народження.  

Відзначаючи День міста та Всеукраїнський день бібліотек  центральна бібліотека міста долучилась до святкових заходів та організувала вуличну акцію Бібліосіті  «Я люблю своє місто», провівши цей день весело і незабутньо.

   Для жителів та гостей міста працювало  декілька інформаційних зон, організованих бібліотекою.  

Гостей свята зустрічала фотосушка «Місто, яке я люблю» та «Літературні герої в нашому місті».

Впродовж дня новоукраїнці та гості міста знайомилися з новинками літератури з виставки-запрошення «В book-салон наш завітай- нову книгу - почитай!», краєзнавчої виставки «Рости і квітни рідне місто», книжкового пікника «Book fresh», брали участь у вікторинах та завданнях.

    На згадку про День міста – 2018 всі бажаючі мали змогу зробити фото у спеціальній бібліотечній фотозоні «Bibliocity» а також придбати сувенірну продукцію бібліотекаря, майстрині Світлани Семенової.

Під час благодійної ярмарки-продажу кожен небайдужий новоукраїнець чи гість міста мав змогу придбати виготовлену домашню  випічку, поласувати нею та фінансово підтримати бійців-земляків, що несуть службу в зоні бойових дій на Сході України. Зібрані на ярмарку кошти  - 600 грн. будуть передані місцевим волонтерам.


 Наші святкові майданчики відвідав міський голова  – Олександр Корінний, який активно спілкувався з містянами, а також із задоволенням долучився до запропонованих завдань. 

     В місті панували відмінний настрій і чарівна атмосфера! Ігри, танці, пісні, творчість майстрів і майстринь, приємні сувеніри, частування, виставки - все це налаштовувало на позитивний лад!   

Немає коментарів:

Дописати коментар