четвер, 20 серпня 2015 р.

Урок державності «Прийди до серця, Україно, благослови мене добром»

  24 серпня відзначається головне державне загальнонародне свято нашої Держави – День Незалежності України. Прийняття у 1991 році Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України стало результатом волі українського народу та його одвічного прагнення до незалежності.
    Наша країна  вже в 24 раз  святкує річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців - бути господарями на своїй землі. Це свято передає дух патріотизму та гордості за народ, який, пройшовши серйозні випробування, створив свою незалежну державу. 
     
До Дня Незалежності України та Дня Прапору  користувачам Новоукраїнської центральної районної бібліотеки  була презентована книжково-ілюстративна  виставка «Твоя країна - Україна». Увазі користувачів  представлені видання  та документи з  історії, культури, здобутки та духовні цінності нашого народу.  З метою виховання поваги користувачів до державних символів України  проведено історичний екскурс «Наш стяг у золоті й блакиті» .
   З метою  вивчення читачами  бібліотеки  історії свого народу та країни,  виховування почуття національної гідності, гордості за свою Батьківщину, поваги до культурних цінностей, літературної спадщини та історії власного народу проведено урок державності «Прийди до серця, Україно, благослови мене добром». Ведуча заходу наголосила на актуальності теми, зробила екскурс в історичне минуле цієї визначної події. Своїм баченням значимості незалежності і цілісності України, ставленням до подій, що відбуваються зараз в країні поділилися запрошені на захід  працівники Добровеличківського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Гавриш Л.В. та Фусар Т.В.

    Вже другий рік Незалежності України ми відзначаємо у досить складних умовах. Сьогодні українці знову змушені, ціною свого життя, виборювати право жити у вільній державі. Перед Україною, її громадянами стоять складні завдання, але ми впевнені, що разом здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави.  Вирішальним на даному етапі розвитку є збереження цілісності нашої Батьківщини заради нашого спільного майбутнього. І тільки прагненням до єдності та порозуміння, об’єднавшись разом ми можемо змінити його на краще, досягти загальносвітових стандартів життя і забезпечити добробут кожного громадянина України.

    В День Незалежності України, ми вітаємо усіх, хто своїми діями докладається до розбудови нової європейської держави України.

Немає коментарів:

Дописати коментар