вівторок, 29 серпня 2017 р.

Пісенне рандеву «Пісня і доля – два сонця гарячі»

Академії здорового довголіття

Чергове заняття Академії здорового довголіття - пісенне рандеву «Пісня і доля – два сонця гарячі» - було присвячене пісні та 70 – річному ювілею відомої естрадної співачки, народної артистки України  Софії Михайлівни Ротару. Присутні мали змогу зануритись в чарівні мелодії у виконанні співачки та пригадати її життєвий та творчий шлях.
Народилася майбутня зірка в молдавському селі Маршинці (тепер Чернівецька область), яке до 1940 року належало Румунії. Музичною була вся велика сім’я Ротару, згодом брати співачки Анатолій і Євген Ротару працювали в молдавському ВІА "Орізонт", сестра Аурелія теж стала співачкою, заслуженою артисткою України.
       Надзвичайно сильний і багатий голос С.Ротару помітили, коли майбутній зірці було всього п’ятнадцять.
Перераховувати всі хіти Софії Михайлівни неможливо. Але вони і досі у всіх на слуху, адже артистка продовжує виступати, і виступає з успіхом. Роки не владні над співачкою. Вона завжди весела, струнка, квітуча!
      Рідкісний за красою голос, бездоганний художній смак і артистичний темперамент по праву здобули любов і визнання декількох поколінь слухачів. Талановиту співачку називають золотим голосом України.
Софія Ротару знялася в фільмі  «Червона рута»,  в картинах «Пісня буде поміж нас», «Монолог про любов», у головних ролях художніх фільмів «Де ти, любов?», автобіографічному фільмі «Душа», брала участь у декількох музично-документальних стрічках.
Для слухачів прозвучали найбільш відомі хіти Ротару. А запальну українську пісню про чарівні чари червоної рути – "візитну картку" Софії Михайлівни співали разом всі відвідувачі заходу.

Немає коментарів:

Дописати коментар