середу, 21 березня 2018 р.

Проект міністерства юстиції України "Я маю право"


                      Новоукраїнське бюро правової допомоги

Якщо навіть проаналізувати назву «Бюро безоплатної вторинної правової допомоги», то можна дійти висновку, що найбільше  працівники Бюро зацікавленні в вторинній допомозі.
         Первинною допомогою є сама консультація, а вже подальша робота з клієнтом (написання  процесуальних документів, здійснення представництва інтересів особи) – це вторинна правова допомога, що є нашою основною ціллю.
Захист прав людини шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації та правосуддя, посилення правових можливостей і правової спроможності представників соціально вразливих груп, територіальних громад та спільнот.
         Першоосновою нашої діяльності є повага до гідності людини та прагнення створити умови,  за якими люди мають рівний доступ до права і правосуддя – незалежно від рівня їх матеріальних  статків чи ступеня вразливості.
         Працівники Бюро зацікавленні, аби категорії, котрі потребують БВПД отримували її належним чином.
         Ми відкриті  до співпраці з усіма зацікавленими сторонами та активно розвиваємо партнерство, насамперед, на рівні  територіальних громад.
         Як організація, що фінансується коштом платників податків, ми підзвітні перед суспільством за все, що ми робимо. Ми регулярно оприлюднюємо актуальну інформацію про всі наші заходи та витрати, статистичні показники нашої роботи та аудиторські звіти.
З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я маю право».
В рамках проекту проводиться інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами.
Поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.
Реалізація проекту відбувається шляхом об’єднання зусиль та інфраструктури Уряду, органів Міністерства юстиції, системи надання безоплатної правової допомоги, міжнародних партнерів та інших зацікавлених сторін.
Старт проекту відбувся 7 червня 2017. Проект презентовано Павлом Петренком та директором USAID Уейдом Уорреном в Кабінеті Міністрів України. Тривалість проекту становить 3 роки (2017–2019 роки).
До географії проекту віднесено всі міста України, включаючи віддалені селища, де функціонують центри та бюро системи надання безоплатної правової допомоги.
З моменту  початку проекту ЯМП  представники бюро з метою підвищення правової обізнаності та консультування населення , відвідали декілька ближніх сел, де було проведено безліч зустрічей. В вересні місяці на території  Рівнянської сільської ради було організовано «Мобільний консультаційний пункт» завданням котрого є  надати юридичну допомогу громадянам, котрі постраждали в наслідок рейдерського захвату землі в нашому районі.
В зв `язку з підписаними меморандумами наше Бюро співпрацює з спілками та благодійними фондами нашого району.
В навчальних закладах міста та району  на постійній основі проводяться семінари з Правопросвітництва.
Тобто, головною метою нашого Бюро  стала потреба максимально допомогти громадянам виключити з раціону правову необізнаність.

1 коментар:

  1. Служба фінансування Le_Meridian вийшла за рамки їхніх вимог, щоб допомогти мені отримати кредит, який я використовував, щоб розширити свій аптечний бізнес. Вони були дружніми, професійними та абсолютними дорогоцінними каменями, з якими можна працювати. Email..lfdsloans@lemeridianfds.com Або lfdsloans@outlook.com.WhatsApp ... + 19893943740.

    ВідповістиВидалити