четвер, 26 квітня 2018 р.

Година – реквієм «Чи знаєш, світе, як гірко ридає полин?»


Чи знаєш ти, світе,
Як сиво ридає полин,
Як тяжко, як тужно
Моєму народу болить?

26 квітня 2018 року в читальній залі Новоукраїнської центральної бібліотеки для учнів Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8» проведено годину - реквієм  «Чи знаєш, світе, як гірко ридає полин?».  
Інформаційний блок заходу містив інформацію про аварію на Чорнобильській АЕС, героїчні дії пожежників-ліквідаторів, працівників станції, військових, лікарів у боротьбі з "мирним атомом", які ціною свого життя захищали нас від наслідків катастрофи. Доповнили захід документальні матеріали: телефонні розмови диспетчерів, що кличуть на допомогу через декілька хвилин після вибуху. Присутні згадали поіменно земляків, які знаходились в зоні самого «пекла», вшанували хвилиною мовчання усіх тих, хто вже увійшов у вічність.
Книжкова виставка «Чорнобиль: заграва над Прип’яттю»,  яку оформлено в читальній залі бібліотеки знайомить жителів громади з виданнями із фонду бібліотеки з даної теми.
26 квітня! В пам’яті українського народу це день чорнобильського лиха, болю, суму, і забути це й викреслити із нашої пам’яті – неможливо.
Чорнобиль ... Слово це стало символом горя і страждань… Проходять роки після аварії на ЧАЕС, а біль не вщухає, тривога не покидає людей, пов'язаних зі скорботним часом  ядерного апокаліпсису.

Немає коментарів:

Дописати коментар