понеділок, 31 липня 2017 р.

Бібліоальтанка «Квіти, трави та дерева в легендах та переказах народу»

Академія здорового довголіття 

Липневе засідання слухачів Академії здорового довголіття присвячувалось природі рідного краю. Працівники бібліотеки підготували для присутніх бібліоальтанку «Квіти, трави та дерева у легендах і переказах народу», адже є думка, що квіти, рослини – це частка історії людей.

Присутні пригадали легенди та перекази про калину, дуб, вербу – символи українського народу; лікарські рослини: мати – й – мачуху, мак, любисток, ромашку, про їх цілющі властивості та  використання людиною. Увагу присутніх було акцентовано на книгах із фонду бібліотеки, де можна знайти більш детальнішу інформацію  про них. В розповідях слухачів Академії Л.М. Дубини та В.Д.Максименко йшлося про корисні властивості овочів та фруктів, їх споживання в літній період з метою зміцнення свого здоров’я.
         На прохання слухачів Академії здорового довголіття на засідання будо запрошено депутата Новоукраїнської міської ради, завідуючого громадською приймальнею блоку П. Порошенка «Солідарність» Олега Миколайовича Соколовського, який розповів про децентралізацію влади, зокрема Новоукраїнського району, про те, що пропонує децентралізація, суть реформ, які відбуватимуться в нашому районі.

         Багато запитань в присутніх виникло про  нарахування комунальних послуг,  як в сучасних умовах виживати на пенсію коли  дуже дороге вугілля, продукти харчування, ліки. О.М. Соколовський змістовно пояснив  альтернативні методи сплачування комунальних  послуг, зокрема оформлення субсидій. Тож присутні звернулися до О.М.Соколовського, як до депутата міської ради посприяти в придбанні більш дешевшого вугілля на опалювання в зимовий період для жителів громади.
Директор районного краєзнавчого  музею М.О. Гаращенко розповів  зворушливу  історію нашого земляка Тоток  Петра Павловича, 1921 року народження, який в роки війни  зник без вісті 13 квітня 1944 року, не повернувшись з бойового завдання в місті Севастополь, а тепер поблизу  міста Севастополь знайшли останки військового літака і по всій ймовірності в цьому літаку загинув Тоток П.П.


Немає коментарів:

Дописати коментар