четвер, 15 лютого 2018 р.

На тих Афганських рубежах


Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. В цей день у 1989 році, після десятирічної війни, було завершено виведення військ з Афганістану.
Традиційно, до цієї дати, для старшокласників філії №1 ЗШ №6 працівники центральної бібліотеки провели годину - спогад «На тих Афганських рубежах» та познайомили учнів з масштабами складних і неоднозначних подій в Афганістані, в якій полягли і наші земляки та презентували старшокласникам книги,  в яких висвітлюється цей період історії.
«Акт інтернаціональної допомоги» – так було названо військове вторгнення, яке надовго визначило хід всієї світової історії. Війна на території Афганістану продовжувалася з 1979 року по 1989 рік: дев’ять років, один місяць, дев’ятнадцять днів. Через горнило боїв Афганістану пройшло більше півмільйона воїнів.
В читальній залі бібліотеки створено виставку матеріалів «Афганістан: осколки пам’яті». До уваги відвідувачів бібліотеки представлені книги про війну в Афганістані, фотографії учасників бойових дій – наших земляків, статті із місцевих газет.
Проведення таких заходів сприяє формуванню у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття любові до України, пошани до людей, готовності до виконання громадянських і конституційних обов'язків.

Немає коментарів:

Дописати коментар