четвер, 26 червня 2014 р.

Знавці закінчили ігровий сезонЛіто дарує нам не тільки приємні враження – інколи і воно може відгукнутися в душі ноткою суму. Закінчився ще один сезон у міському Клубі інтелектуальних ігор, а це значить, що знову ми прощаємось з гравцями, які закінчують школу і починають доросле життя, яке відірве їх від ігрових столів і запропонує інші, не завжди інтелектуальні розваги. Проте час не спинити, і ми щиро бажаємо удачі випускникам міських шкіл №№ 1, 4, 8 (команди «Вікторія», «IQ» і – частково – «Per aspera ad astra»), які впродовж останніх років були суперниками на клубних турнірах, а відтепер вирішують життєві завдання вищого рівня складності.
Минулий сезон подарував нам кілька приємних спогадів. Вдало провела його команда «Метеор» (РЦДЮТ), посівши друге місце у чемпіонаті області з «Що? Де? Коли?» і завоювавши право представляти Кіровоградщину на всеукраїнських змаганнях. Правда, через неспокійну ситуацію в країні чемпіонати України були скасовані, але то вже зовсім інша історія. І, звичайно ж, радує успіх титулованого «Проекту – Геркулес» (збірна області, керована вашим покірним слугою), який на чемпіонаті України з брейн-рингу в Миколаєві зумів здолати опір кращих команд Луганська, Миколаєва, Києва.

Херсона і лише у фіналі поступився рівненському «Переучету».
13 червня - якраз на п’ятницю 13-те - Новоукраїнський клуб закрив сезон традиційним турніром з ЩДК. Місцем зустрічі – його, як відомо, змінювати не можна  - стала  читальна зала районної бібліотеки. Зібралися п’ять команд, що не так уже й мало (на чемпіонатах області інколи буває менше). Якщо не рахувати гімназистів з «Метеору», завданням яких було потренуватися на дорослих питаннях, то на перемогу були націлені всі. Щоправда,
вже перший тур виявив лідерів, котрі і повели запеклу боротьбу за кожне очко. Йшли рівнесенько, ніздря в ніздрю (хто бував на іподромі - зрозуміє). Доля першого місця вирішилася на останньому питанні, хоча сенсацією пахло від самого початку. Отож, результати:
«Метеор» - 13 очок,
«Скіф» - 16,
 «Шо попало» - 20,
«Капітолій» - 28,
«Бібліотека» - 29.
Ось так команда Тетяни Козловської обійшла амбітний колектив мерії, який домінував впродовж останніх років. Сподіваємось, це не остання перемога місцевих інтелектуалів, і у вересні ми знову спробуємо свої сили, відповідаючи на каверзні питання. Сезон закінчився, проте новий сезон уже не за горами. До зустрічі!..
Президент Клубу інтелектуальних ігор О.Каєнко

Немає коментарів:

Дописати коментар