пʼятниця, 25 листопада 2016 р.

Година здорового способу життя «Майбутнє вільне від наркотиків»

Світ, в якому ми живемо, не стоїть на одному місці. Навколишнє середовище, екологія людини дуже змінились. В організмі людини збільшився вміст різних хімічних сполук, зросли психічні  та нервові навантаження, змінився клімат. Все це разом створює сприятливий фон для збільшення ступеня і швидкості розвитку наркоманії, зробило її дуже різноманітною по формі прояву. Вона перетворилась в одну із найсерйозніших проблем сучасного суспільства. Наркотик не тільки знищує людину, але й приносить біль і страждання близьким.
В останні десятиліття наркоманія розповсюдилась по всьому світу, подібно епідемії, вражаючи переважно молодь. Вона викликає тяжкий розлад організму людини і неминуче веде його до передчасної смерті. Сфера наркоманії поширюється, до наркотиків залучаються діти 10-12 років.


Саме тому  з метою попередження негативного впливу наркотичних засобів на організм молодої людини  під час чергового засідання морально-правового клубу «Підліток»  для учнів ЗШ №3 проведено годину здорового способу життя « Майбутнє вільне від наркотиків».
Зустріч мала на меті  формувати в користувачів бібліотеки уявлення  про згубну дію на організм наркотичних речовин; виховувати почуття відповідальності за власну поведінку.

Година моторошних фактів та перегляд мультимедійної презентації «Стоп наркотик!», що була підготовлена спеціально до заходу, ввели в роздум усіх присутніх про цінність життя та наслідки неправильного вибору, який може призвести до фатальних наслідків.

Світ не прийшов до єдиної думки, як слід боротися з розповсюдженням наркотиків. Але якщо наркотики виготовляються знову і знову — значить їх хтось розповсюджує і зацікавлений у збільшенні числа споживачів, а значить наркотичний оман буде і далі становити небезпеку для нас і наших рідних.
Тож маємо надію, що цей захід у бібліотеці не залишить в учнів жодних сумнівів про те, що наркотики - це зло, а також акцентує увагу молоді на  пріоритетах  здорового способу життя та цінності активної життєвої позиції.Немає коментарів:

Дописати коментар