пʼятниця, 25 листопада 2016 р.

Зустріч-діалог «Я хочу жити в світі без насильства»

Право дітей нашої країни на захист від усіх форм насильства гарантується 28 і 52 статтями Конституції України, відповідно до яких ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському, або такому, що принижує його гідність поводженню чи покаранню. Проте факти жорстокого поводження з дітьми, зневажання їхніх інтересів є надзвичайно актуальними у нашому суспільстві.
Насильство, за визначенням світової спільноти, не тільки робить людину залежною, а й принижує її гідність, завдає шкоди психічному і фізичному здоров’ю, стає серйозною перешкодою у подальшому житті.
Саме задля попередження насилля серед підлітків  бібліотекар центральної районної бібліотеки провела зустріч діалог - під назвою «Я хочу жити в світі без насильства» (в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»), учасниками якої були учні гімназії №7. На захід були запрошені інспектор Новоукраїнського відділу поліції Чепурко П.Г. та начальник відділу Новоукраїнського РЦСССДМ Скороход С.П.


Бібліотекар  та запрошені гості  застерігали учнів від фізичного, психічного, сексуального та морального насильства. Віддзеркалені проблеми з реально наведеними фактами життя ще раз змусили підлітків задуматися: про життя; про взаємоповагу та позитивне ставлення один до одного; чому близькі, дорогі люди бувають такими жорстокими, чому над дітьми знущаються, їх б'ють і вони виростають душевно  понівеченими...
Попередження насилля – це не абстрактне поняття. І на боротьбу з ним потрібно залучити усіх небайдужих.

Скажемо ж «Стоп насильству!» всі разом. Тоді буде реальний результат.

Немає коментарів:

Дописати коментар