середу, 2 листопада 2016 р.

Свято «Любов учителя ніколи не вмирає, вона у серці учнів пломенить»

Заняття Вищої Народної Школи в жовтні місяці проходили двічі. На початку місяця присутні святкували п’ять років,  від того часу, як вчителі, які знаходяться на заслуженому відпочинку  вирішили активно проводити свій час.
П'ять років змістовних, п’ять трудових,
П’ять наша рада відсвяткувала.
П’ять – це тільки миттєвості,
П’ять – це щирі приємності,
П’ять – це початок, якому не буде кінця.
          За цей час слухачі  зустрічалися, отримували позитивний заряд молодості, ентузіазму, знову відчули свою прилеглість до великої  освітянської родини, бо «учительська доля не терпить байдужих,учительська доля майбутньому служить, учительське серце не прагне спочинку…». Цими словами розпочався святковий  захід.  Про високу роль вчителів та неоціненний вклад кожного педагога у становлення особистості зі словами вдячності та щирих вітань до присутніх у залі прийшли вітати секретар Новоукраїнської міської ради Вишневецька Людмила Дмитрівна та голова Новоукраїнської районної організації  ветеранів України Кравченко Анатолій Климович. Щирими привітаннями та добрими словами вітали слухачі і один одного, адже напередодні було свято - День учителя.
 Для кожного із нас учитель – близька і дорога людина.   Весело і бадьоро проведено це  свято «Любов учителя ніколи не вмирає, вона у серці учнів пломенить», під час якого були і спогади про шкільні роки, розповіді про своїх вчителів-наставників, лунали гуморески про шкільне життя.
            Працівники бібліотеки підготували фотоколаж і кожний із слухачів мав змогу побачити себе та друзів на фото занять, які проводилися протягом  п’яти років роботи ВНШ.
         Наступне  заняття, яке  слухачі провели наприкінці місяця пройшло не менш цікаво. Дубина Л. М. та Максименко В. Д.  підготували цікавий матеріал для своїх колег: «Цікаві факти про міцний сон», «Вітаміни в нашому житті», «Народні методи  щоб не боліла голова», «Чому у людей бувають холодні руки?»  та інші.
 Продовжуючи розділ занять  «Знамениті люди України» працівники бібліотеки відкрили  наступну  музичну сторінку «Обірвана струна В.Івасюка».  Бібліотекар  запропонувала присутнім цікаву розповідь про життєвий та творчий шлях Володимира Івасюка, одного із основоположників української естрадної музики. який прожив досить мало — 30 років. Проте за цей короткий час він встиг написати 107 пісень, 53 інструментальних творів. Також був автором музичних супроводів до спектаклів.
Присутні мали змогу переглянути відеозапис телепередачі «Пісня року 1971», коли вперше у виконанні Н.Яремчука, В.Зінкевича та В.Івасюка прозвучала незабутня «Червона рута» - найзнаменитіша пісня Володимира Івасюка. Прослухали декілька пісень Володимира Михайловича та проспівали знамениті хіти автора «Я піду в далекі гори», «Водограй».
Сумні спогади про знаменитого співака змінила не менш сумна тема спогадами про Велику Вітчизняну війну, адже 28 жовтня відзначається День визволення України від фашистських загарбників. Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Активними були Гаращенко Микола Олексійович, який поділився інформацією  про незнайомі сторінки війни в нашому районі та Тимофієва Валентина Андріївна,яка розповіла про свого батька, який загинув під час війни.

Немає коментарів:

Дописати коментар