четвер, 11 липня 2013 р.

Круглий стіл «Щаслива мить материнства»

З метою створення сприятливих умов для розвитку дітей, поліпшення матеріального становища сімей з дітьми, їх соціальної підтримки та захисту, на виконання соціальних ініціатив Президента України В. Януковича про розвиток мережі соціальних центрів «Матері та дитини», в центральній районній бібліотеці відбувся круглий стіл «Щаслива мить материнства». 
В обговоренні цих питань взяли участь: керівник апарату РДА Щека М.Б., директор РЦСССДМ Бецишена І. М., начальник відділу соціальної роботи РЦСССДМ Чорній Н. Ю., начальник управління соціального захисту населення Олефіренко Т.П., лікар-гінеколог Новоукраїнської ЦРЛ Милосердова С. Г., лікар-педіатр Новоукраїнської ЦРЛ Тарантенко О. Є., бібліотекарі ЦРБ (керівники проекту «Містечко майбутніх мам») Семенова С. О. та Кузьміна В. О., фахівці із соціальної роботи РЦСССДМ , а також вагітні жінки та жінки, що планують материнство.
Розмова йшла про нові соціальні ініціативи Президента України, які спрямовані на створення мережі соціальних центрів для вдосконалення роботи з надання соціальних послуг вагітним жінкам та матерям з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, про підвищення якості життя для сімей з дітьми, їх всебічний розвиток та ін. Також були обговорені питання державної допомоги при народженні дитини та виплати матерям по догляду за дитиною. На думку присутніх, збільшення мереж соціальних центрів сприятиме зростанню не тільки добробуту вагітних жінок та матерів з дітьми, а й покращить психологічну атмосферу родин, додасть позитивних емоцій та забезпечить формування здорової, адекватної і цілеспрямованої дитини.

Немає коментарів:

Дописати коментар