субота, 6 липня 2013 р.

Екскурс в історію «Хрещення Київської Русі – перша сходинка до духовності»

Хрещення Київської Русі наприкінці Х ст. стало для східних слов'ян унікальною можливістю доторкнутися до живої сили Євангелія. Це була можливість докорінно змінити богосприйняття та світосприйняття, скинути з себе язичницькі пута та зробити крок до цивілізованості. Християнський світогляд вплинув на культурний розвиток, удосконалення писемності, формування основ архітектури та мистецтва.
 Як відомо, указом Президента України № 34/2013 від 21 січня 2013 року про «Питання організації та проведення заходів з відзначення в Україні 1025-річчя хрещення Київської Русі» було передбачено святкування цієї події.
 Тож 6 липня з метою ознайомлення з визначною подією в історії нашої держави — 1025-річчям хрещення Київської Русі Новоукраїнська центральна бібліотека районна для відвідувачів літнього оздоровчого табору відпочинку, який діє при центрі дитячо- юнацької творчості «Зоріт» провела екскурс в історію «Хрещення Київської Русі – перша сходинка до духовності». Дітям було розкрито зміст таких понять як «Київська Русь», «християнство», «хрещення», «Біблія».
Присутні прослухали історію виникнення християнства, про факти хрещення Русі, історії православ’я в Україні, як воно протягом багатьох століть утверджувалося на українських землях, яке значення мало для Київської Русі, а також короткі відомості про сучасне релігійне життя в Україні.
 Бібліотекарі запропонували учасникам заходу мультимедійну презентацію «1025-річчя хрещення Київської Русі».
Доповненням до заходу стала книжкова виставка «Хрещення Київської Русі – перша сходинка до духовності».

Немає коментарів:

Дописати коментар