середа, 18 грудня 2013 р.

Клуб «Підліток»


Актуальна розмова

« По ту сторону життя -  СНІД»

18 грудня у  читальній залі бібліотеки відбулася актуальна розмова « По ту сторону життя -  СНІД» для учнів Новоукраїнської  гімназії  №7. СНІД – страшна хвороба XXI століття! Тому молоде покоління, повинно знати як захистити себе та рідних від цієї страшної хвороби. Мета заходу —  сформувати в учнів поняття про виникнення  СНІДу; - сприяти формуванню в учнів звичок здорового способу життя; - ознайомити учнів з видатними особистостями, які в розквіті сил та наснаги пішли з життя захворівши на СНІД.
Бібліотекар розповіла про СНІД як про жахливе явище в історії людства, про особливості цього вірусу, шляхи зараження ВІЛ, симптоми і протікання захворювання, лікування та профілактику СНІДу, групи ризику, ставлення до хворих тощо. Розмова проходила  в формі невимушеного діалогу. Підліткам було продемонстровано мультимедійну відео презентацію  «СНІД – чума ХХІ століття», що була насичена статистичними даними щодо швидкості розповсюдження СНІДу на мапі світу — з акцентом про ситуативний стан в Україні.
     Аудиторії була також презентована серія книг «Клуб «Підліток» інформує», зокрема книгу під назвою «Доросла розмова про ВІЛ та СНІД», що  містить матеріали для підвищення рівня обізнаності підлітків щодо запобігання зараження на ВІЛ та СНІД.    
«ВІЛ/СНІД – загроза життю людини!» таким був висновок цього заходу. Підлітки  усвідомили, що будь-які ризиковані кроки можуть дорого коштувати кожній людині.
Шановна молодь! Не ставайте на дорогу смутку і пітьми. Не губіть свого життя. Замість сумнівного задоволення від пияцтва та наркотиків оберіть радість здорового та щасливого життя. Адже у світі так багато доброго та цікавого, і кожному з нас випав цей великий подарунок – життя.

Немає коментарів:

Дописати коментар