середа, 23 вересня 2015 р.

Година – роздум «В майбутнє без шкідливих звичок»


Клуб «Підліток»
Здоров’я молоді дедалі погіршується та більшість молодих людей не переймаються цими проблемами. А знаючи про ризики, пов’язані зі шкідливими звичками, не відмовляються від них. Паління, алкоголізм, наркоманія для  більшості  молоді є нормою їхнього життя та досить великою проблемою.
 З метою формування у підлітків правильного уявлення про здоровий спосіб життя, дбайливого ставлення до свого здоров’я, здоров’я оточуючих і профілактики паління, пияцтва в рамках  засідань клубу «Підліток» для учнів 5-9 класів ЗОШ №1 було проведено годину – роздум «В майбутнє без шкідливих звичок».
          
У ході заходу учні  дізналися історію розвитку куріння та почули статистичні дані про стан даної проблеми в Україні. Присутні прослухали інформацію про біологічну та соціальну небезпеку вживання алкоголю, тютюну, наркотиків та енергетичних напоїв. Деякі епізоди чіпали за живе,  лякали страхіттям наслідків, відсутності перспективи нормального життя підлітків та молоді,      ставили перед вибором: жити, творити, кохати чи залишитись без майбутнього, пірнути в безодню … Цей захід не залишив байдужим нікого з присутніх . Далі бібліотекар  запропонувала  міні-дискусію
"Шкідливі звички – це не модно " у  ході якої діти відверто та жваво говорили про шкідливість напоїв, наркотиків , куріння , диспутували та пропонували свої шляхи вирішення  питання популяризації  здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
 Присутні учні зробили для себе відповідні висновки та пообіцяли поділитися ними з друзями та знайомими. Такі заходи несуть  виховну силу, велику користь підростаючому поколінню в формуванні їх світогляду, вибору життєвого шляху, стійкості не піддаватись спокусам та псувати своє життя.

Немає коментарів:

Дописати коментар