четвер, 29 жовтня 2015 р.

Година корисних порад «Модний синдром: осіння депресія, хронічна втома – як з цим впоратися?»


29 жовтня 2015 року відбулося заняття Вищої Народної школи.


За вікном осінь. Саме з настанням цієї пори року  багато людей часто потрапляють у стан депресії. Тьмяна, сумовита, похмура погода не сприяє гарному настрою, часто викликаючи у людей поважного віку депресивний стан. І не дарма. Адже значне похолодання, дощова погода та психологічні стреси здатні викликати негативні емоції, що проявляється через перепади настрою, обезсилення та інші ознаки, характерні для депресивного стану людини.
Саме тому на черговому занятті ВНШ присутнім була запропоновано  годину корисних порад «Модний синдром: осіння депресія, хронічна втома – як з цим впоратися?» . Слухачі  ВНШ  дізналися про  причини появи депресії, особливості цього психологічного стану  та найдієвіші способи боротьби з ознаками осінньої хандри: починаючи з оздоровчої дієти, здорового сну та харчування і закінчуючи фізичними вправами. Доповнювали захід  бесідами про корисні властивості молочних продуктів  та вітамінні властивості овочів та фруктів, які вживають для хорошого самопочуття.
Депресію супроводжує і  так званий синдром хронічної втоми. Корисними порадами, як самостійно позбутися хронічної втоми поділилися ведучі заняття.
Також всі з задоволенням  скуштували  ароматний заспокійливий чай з цукерками,  який благотворно впливає на організм, активізуючи імунну систему людини, сприяє виведенню з організму шкідливих речовин, зменшує головну біль та покращує пам'ять.  Присутні мали змогу розслабитись та привести у норму нервову систему під час сеансу ароматерапії.
На закінчення бібліотекар  запропонував  учасникам  народної школи  літературне асорті «Книги Анатолія Івановича Ковирьова»  презентуючи  нові видання автора.

Немає коментарів:

Дописати коментар