неділя, 24 квітня 2016 р.

Урок екологiї «Наша планета – долоня відкрита»

      Спілкування з природою просто дає нам радість. Чому? Мабуть тому що природа — це невичерпне джерело краси, яка не може залишити байдужою навіть найчерствішу людину. В ці квітневі дні Україна відзначає День довкілля і День Землі і ми маємо  згадати, що Земля це наш спільний дім, який треба тримати в порядку.
   З метою забезпечення суттєвого поліпшення стану довкілля громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення лісопаркових зон, збереження заповідних об'єктів, поширення екологічних знань.

 «Встав зранку, умився, привiв себе до ладу – i, одразу ж, приведи в порядок свою планету» – такими словами    маленького принца було розпочато екологiчний урок «Наша планета – долоня відкрита», присвячений Дню довкiлля та Дню Землi  для учнів 10кл. гімназії №7 (кл. керівник Каєнко О.В.).
     Старшокласники розглянули такі важливі питання екологічного характеру, як забруднення атмосфери, привернення уваги суспільства і кожної людини до глобальних проблем людства, збереження біологічного і ландшафтного різноманіття та поліпшення санітарного стану довкілля, ознайомилися з районними програмами, які стосуються охорони навколишнього середовища
       Ми живемо у віці бурхливого технічного прогресу. На даний час екологія – це спосіб життя і мислення кожної людини.                      Сьогодні вже мова йде не про те, щоб змінити життя, а щоб його врятувати. Ми вже звикли до висловів «екологічна небезпека», "екологічна катастрофа".
 Разом з бібліотекарем та вчителем учні дискутували, розмірковували над екологічними проблемами рідного міста, діяльністю людини та її наслідками. Ми всі дуже добре знаємо, як поводитись, щоб не нанести збитку природі, і багато говоримо про її захист. Але треба кожному почати з себе, душею відчути єдність з природою.
    Також дали характеристику заповідним місцям Новоукраїнщини  і їх збереженню .   Під час заходу було використано  відео презентації.
   Кожен із нас відповідальний за стан навколишнього середовища. Людська діяльність багато знищує природних ресурсів, нищить бездумно свою Землю і може настати незабаром такий час, коли природа стане проти людей, щоб людство задумалось, що наша Земля жива, що вона вимагає до себе кращого ставлення і накаже людей. Земля – наш спільний дім: бережімо її!


Немає коментарів:

Дописати коментар