четвер, 4 травня 2017 р.

Майстер - клас «Чарівний світ з орігамі»

Японія - дуже цікава країна з безліччю традицій, особливостей і правил поведінки, незвичних для європейської людини. Країна відома своїм економічним дивом, її культура вирізняється вічним прагненням до краси. Японці віддано зберігають передання і традиції предків. Кімоно і сакура стали вічними символами цієї країни.
        
До Року Японії в Україні та відповідно до плану заходів Новоукраїнської центральної бібліотеки для слухачів Академії здорового довголіття проведено майстер-клас «Чарівний світ з орігамі».
Орігамі (у перекладі з японської «складений папір») – стародавнє мистецтво складання різних фігур з паперу без застосування ножиць і клею.
Модульне орігамі – це різновид техніки орігамі, що припускає складання об`ємних фігур з паперу шляхом приєднання схожих модулів один до одного.
Цікава техніка виготовлення поробок з білого та кольорового картону зацікавила, сподобалася, не залишила байдужими присутніх.
Складання з паперу не тільки розвиває півкулі мозку і дрібну моторику, але й сприятливо впливає на психіку людини. Орігамі сприяє концентрації уваги, розвиває пам`ять, уяву, дрібну моторику, покращує мозковий кровообіг та просто допомагає створити гарний настрій, отримати в наслідок невеликих зусиль чудову поробку.
Лише один лист паперу та жодного розрізу: такі правила цього дивовижного мистецтва. Розмір паперу зменшується, проте стає зрозуміло: з нього можна зробити що завгодно. Учасники майстер -класу мали змогу створити вироби за своїм смаком: квіти, метелики, або просто абстрактні геометричні фігури. Більшість вибрала  форму журавлика, який в Японії вважається символом довголіття,  щастя та символом миру.


Зустріч вийшла напрочуд весела та невимушена, учасники отримали багато цікавої інформації,  мали нагоду власноруч спробувати відтворити побачене й потренувати свої мозок та руки.

Немає коментарів:

Дописати коментар