вівторок, 7 травня 2013 р.

Європейський фестиваль збирає друзів 
9 травня - свято Великої Перемоги і торжества миру. У Європі цей день відзначають ще і як свято об’єднаної, єдиної Європи. Адже саме після другої світової війни світ зрозумів, що лише спільними зусиллями можна протистояти загрозі нової війни і зберегти мир для прийдешніх поколінь. Тож кому, як не нашій молоді, вивчати досвід і досягнення європейських країн? Наші діти набувають цих знань на базі шкільних європейських клубів. Вже четвертий рік поспіль проходить районний фестиваль європейських країн у м. Новоукраїнка Кіровоградської області, який збирає небайдужу і творчу молодь, щоб поділитися своїми знаннями, досягненнями та досвідом роботи. Цього року на «Єврофест Новоукраїнка 2013», який проходив у рамках Року дитячої творчості, проголошеного указом Президента України, завітали 100 учасників! Почесними гостями фестивалю стали Олександр Руденко, заступник міського голови та Олена Арутюнян, голова Ради європейських клубів Кіровоградщини, методист міжнародних зв’язків та партнерства Кіровоградського обласногонтру дитячої та юнацької творчості.
Всі виступи команд супроводжувалися яскравими електронними презентаціями. Працювала виставка малюнків та плакатів на тему «Відкриваємо Європу разом!». Усі бажаючі мали нагоду переглянути виставку літератури «Ми - європейці», «Літертуарними шляхами Європи» та взяти участь у вікторині про країни Європи та Європейський Союз, яку підготували партнери фестивалю – центральна районна бібліотека. Виставка різноманітних виробів дітей, яку представили керівники гуртків Новоукраїнського центру дитячої та юнацької творчості «Зоріт», ще раз підтвердила настільки талановитими і творчими є українські діти!!!
Щиру вдячність висловлюють організатори «Єврофест Новоукраїнка 2013» за глибоке розуміння значення діяльності євроклубів в євроінтеграційних прагненнях України і розширення їх мережі у Новоукраїнському районі, за постійну підтримку єврофестів Новоукраїнській районній раді та особисто голові районної ради Валентині Годлевській, Новоукраїнській міській раді та особисто міському голові Олександру Корінному, приватним підприємцям Юрію Данілову та Андрію Уманцю, відділу освіти, молоді і спорту Новоукраїнської райдержадміністрації, Новоукраїнському центру дитячо-юнацької творчості «Зоріт», Палацу культури «Ювілейний», Раді євроклубів Кіровоградщини КОЦДЮТ.

Немає коментарів:

Дописати коментар