середа, 22 травня 2013 р.

Родинне свято "Світ моїх захоплень"


На свято завітали родини Чайковських - Віктор Олексійович та Валентина Іванівна, Тітовських - Юлії Миколаївни та її доньки Анни, Карабулі Анатолія Георгійовича та Рубанчук Олени Олександрівни, Пономаренко Ярослава Миколайовича та Муленко Оксани Юріївни з дітьми Богданою, Мар’яною та Назаром. Зустріч родин відбувалася за чашкою чаю., кожна з яких знайомила присутніх учасників з складом своїх родин та захопленнями кожного з них. А захоплення в кожного різні.  
Одне з головних місць в ж 15 травня святкується. Міжнаро́дний день сім'ї́. Саме тому 15 травня 2013 року Новоукраїнська центральна районна бібліотека, яка є партнером обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. Чижевського та Обласної інформаційної служби з актуальних питань жіноцтва (ОЖІС), в рамках проекту «Турбота про жінку – впевненість у майбутньому» провела родинне свято «Світ моїх захоплень».                                                         Родина Чайковських у вільний час поєднує в своєму дозвіллі різноманітні захоплення. У Валентини Іванівни - це вишивки – символи, що уособлюють мир, щастя, радість, красу душі людської. Тому у Валентини Іванівни на серці спокійно, адже вона створила безліч оберегів для своєї родини і не тільки.
Несподіванкою була розповідь про своє захоплення Віктора Олексійовича. Його захоплення – радіо, він радіолюбитель, нагороджений багатьма дипломами, спілкується з багатьма радіолюбителями з різних країн. На свято приніс власні дипломи та листівки, якими радіолюбителі обмінюються після кожного ефірного спілкування.
Захоплення Тітовської Юлії Миколаївни - рукоділля та танці. Танці – це її робота, а рукоділля – це її захоплення. Займатись в’язанням почала з дитинства, а в'язати крючком одяг почала пізніше, коли підростала донька. У Анні ж свої захоплення, вона дуже любить малювати та грати на музичному інструменті – баяні.
Для сім'ї Ярослава Миколайовича Пономаренко та Оксани Юріївни Муленко весна настає не за календарем, а тоді, коли на її клумбах розквітають перші квіти. Жінка ще з дитинства закохана у квіти. Нині на її подвір’ї росте безліч сортів різноманітних квітів, які квітнуть з ранньої весни аж до пізньої осені. Оксана Юріївна вважає, що без квітів її життя було б нудним і нецікавим, адже вони наповнюють його гаммою яскравих барв, хоч для цього потрібно докласти багато власних зусиль. Однак, якщо піклуватися про квіти, доглядати і головне – любити їх, то вони це відчувають і милуватимуть око ще більшою красою.
Захоплення Ярослава Миколайовича - бджільництво. Він має власну пасіку. Тож на зустрічі сім’я частувала присутніх медом із власної пасіки та підготувала присутнім відео презентацію про родинні захоплення: перегляд світлин родини, різноманітних квітів, роботу на пасіці, а діти захоплюються танцями.
Приємно вразили своєю розповіддю родина художників: Карабулі Анатолія Георгійовича та Рубанчук Олени Олександрівни. Навчалися разом в Решетилівському художньому училищі, познайомилися і тепер є один одному підтримкою і опорою в усіх життєвих коловоротах. Захоплення мають спільні та намагаються зробити свій дім не просто сяким-таким пристанищем, а саме – родинним вогнищем, де відігрівається душа, панує атмосфера любові і доброти. Анатолій та Олена детально розповідали про свої роботи, адже крім портретів, картин, пейзажів займаються і різьбою по дереву, створюють вироби з тіста, гобелени та ще багато цікавинок в кожній з яких своя історія.
Родини ще довго спілкувалися між собою, знайомлячись з роботами, які демонструвались на викладках, з захопленням переглядали вироби про які велася розмова. На прощання гості сфотографувалися біля виставки своїх виробів.
Доповненням до заходу стала викладка матеріалів «Без сім'ї немає щастя на землі», на якій були представлені книги та періодичні видання відповідної тематики.
Присутніх сімей з святом привітала методист центральної районної бібліотеки та вручила подарунки, які передбачені проектом «Турбота про жінку - впевненість в майбутньому» Кіровоградської обласної інформаційної служби з актуальних питань жіноцтва, закликала зберігати і відновляти сімейні традиції.
Бібліотека і надалі планує відшукувати серед читачів таланти і незвичайні захоплення та знайомити з ними всіх відвідувачів бібліотеки.

Немає коментарів:

Дописати коментар