понеділок, 17 лютого 2014 р.

Акція та конкурсно- розважальна програма «Свято закоханих сердець»
14 лютого прийнято відзначати День святого Валентина — свято на честь усіх закоханих. У цей день закохані дарують один одному валентинки — спеціальні листівки у вигляді серця, з побажаннями та зізнаннями в коханні. Історія виникнення цього свята оповита таємницею, адже точних відомостей про те, ким же насправді був святий Валентин досі немає. Амури поспішають поєднати пари, почуття яких перевірені часом та допомагають зустрітись половинкам, які загубились десь серед юрби. Адже саме кохання здатне розтопити кригу в серці й подарувати відчуття весни. 
Тож саме цього лютневого дня  працівники  Новоукраїнської  центральної  районної  бібліотеки організували та провели акцію та конкурсно- розважальну програму «Свято закоханих сердець»,  приурочену до Дня Святого Валентина в рамках реалізації проекту «Турбота про жінку: впевненість у майбутньому». Активними  учасниками свята  стали учні ДНЗ ПТУ №40.
Розпочалася святкова програма з виступу учнів училища, які розповіли легенду про Святого Валентина. Далі були   пісні про кохання, які виконувала талановита  учениця училища.
В ході цього дійства бібліотекарі разом з учнями пригадували народні прислів’я та приказки,  легенди і бувальщини пов’язані з Днем Св. Валентина. Хлопці та дівчата  з захопленням приймали участь в багатьох пізнавальних та жартівливих конкурсах таких як: «Лист коханій», «Всевидяще око», «Руки-ноги-голова», «Зрозумій мене без слів» та багато інших.
Особливо цікавим та дуже емоційним  став конкурс «Стильний Валентин», в якому хлопці під музику  на швидкість одягалися в жіночий одяг та  одягали на себе жіночу біжутерію і аксесуари. Всі глядачі, які були присутні на святі,  також брали участь у конкурсах, що проводилися із залом: «Знання - сила», «Кулінарний» та інші. Усі присутні отримали позитивні емоції від свята.
Учасникам  заходу було надано можливість отримати конверт «Кохання важливе. Захистіть його» з брошурами «Запланований вибір»,  «Плануй своє життя» ,брошура «Тобі», в рамках реалізації проекту «Турбота про жінку - впевненість у майбутньому» від Програми «Здоров’я жінок України». 

Немає коментарів:

Дописати коментар