понеділок, 3 лютого 2014 р.

«Не допустити конфлікту із законом»


Клуб «Підліток»


Багато кому хоч раз у житті доводилось ставати жертвою злочину. Поцуплені гаманці і дрібне хуліганство - до болю знайомі ситуації. Втрапивши у таку халепу дехто зневірюється у можливості держави захистити наш спокій та безпеку. Особливо прикро, що невпинно зростає підліткова та молодіжна злочинність. Серед молодих людей поширюється соціальна апатія, зневіра, алкоголізм  та наркоманія.


         Саме для того, щоб попередити  злочинність та правопорушення серед неповнолітніх та  молоді,  керівник морально – правового клубу «Підліток» проводить  заходи - зустрічі із працівниками міліції, соціальних служб.   Одним з таких  заходів  була зустріч  учнів 7-х класів  ЗШ № 6 із   завідувачем сектору соціального та правового захисту дітей служби у справах дітей  Новоукраїнської РДА Мироненко  Юрієм Петровичем. 
Як жити за Законом, а не за "поняттями", як не мати конфлікту із законом? - відповіді на ці та багато інших питань отримали учні  у ході заходу  під назвою "Не допустити конфлікту із законом". Тема цього заходу не випадкова, адже молодь йде в  доросле життя зі знаннями, отриманими у підлітковому віці, але багажу практичного досвіду у них ще   недостатньо. Саме через це і відбуваються іноді «підліткові помилки», розплачуватися за які часто доводиться роками.

Юнацький максималізм, наївність і правовий нігілізм приводять часом до конфліктів з представниками правоохоронних органів, яких цілком можна було б уникнути, якби хлопці й дівчата знали, як необхідно поводитися в тих чи інших ситуаціях і саме головне не допускати їх.

Немає коментарів:

Дописати коментар