середа, 7 червня 2017 р.

Засідання «Академії здорового довголіття»

Чергове засідання слухачів «Академії здорового довголіття», яка діє на базі центральної бібліотеки відбулося напередодні 102 річниці  від дня народження новатора сільськогосподарського виробництва, двічі Героя Соціалістичної Праці, раціоналізатора та винахідника, заслуженого механізатора Олександра Васильовича Гіталова.

Напередодні цієї дати слухачі «Академії здорового довголіття» прийняли участь у церемонії відкриття меморіальної дошки  О.В. Гіталову на будинку № 64/22  по вул. Соборній в місті Новоукраїнка та згадали відомого земляка. Спогадами про трудову діяльність славетного хлібороба, тракториста, бригадира тракторної бригади, депутата Верховної Ради СРСР 3-8-го скликань, який сприяв появі в Новоукраїнці комбікормового та круп'яного заводів на комбінаті хлібопродуктів, ремонтної майстерні райсільгосптехніки, залізничного вокзалу, міжрайонної друкарні, лікарні, трьох дитячих садків, двох шкіл, профтехучилища на 720 учнів, клубу цукрового заводу, чотирьох мостів, Палацу культури поділились Круценко В.Я., який знав особисто О.В. Гіталова, Гаращенко М.О.- директор краєзнавчого музею Новоукраїнського району, Кравченко А.К.- голова Новоукраїнської районної організації ветеранів та ін.Наступна сторінка засідання  була присвячена дню Матері - поетична композиція «Усе любов’ю зміряне до дна».

Немає в світі ріднішої і дорожчої людини за рідну маму, тому сотні прислів'їв, віршів, пісень, легенд склав народ та письменники про матір, які декламували учасники заходу. Спогади про своїх матерів, адже в багатьох їх уже немає в живих,  не залишили нікого байдужими.

Немає коментарів:

Дописати коментар