середа, 15 жовтня 2014 р.

Районний семінар - практикум «Сільська бібліотека – центр краєзнавчої інформації»


10 жовтня 2014 року на базі ЦРБ відбувся районний семінар - практикум бібліотечних працівників району за темою «Сільська бібліотека – центр краєзнавчої інформації».Відкрила семінар директор Новоукраїнської ЦРБ  - Т.М.Козловська.
Продовжив роботу семінару  директор краєзнавчого музею Новоукраїнського району Гаращенко М.О. з повідомленням  «Краєзнавство Новоукраїнщини: історія, сучасність».  Микола Олексійович наголосив  що бібліотекар є також пошуковцем і збирачем різноманітної інформації про свій край та закликав працівників бібліотек до тісної співпраці з ним та місцевими краєзнавцями. Далі учасники семінару ознайомились з досвідом краєзнавчої діяльність бібліотек району, аналізом матеріалів районного конкурсу «Кращий захід краєзнавчої тематики», присвяченого 75 – річчю утворення Кіровоградської області та  результатами обласного соціологічного дослідження «Краща краєзнавча книга останнього десятиріччя: рейтинг популярності».  

Присутні прослухали   також   консультацію  «Краєзнавча діяльність публічної бібліотеки: реалії сьогодення і вимоги часу» та прийняли участь у творчій фаховій дискусії  з питань:
-         шляхи поповнення фонду краєзнавчих видань;
-         засоби задоволення інформаційно- краєзнавчих запитів користувачів;
-         форми популяризації краєзнавчих видань;
-  масові заходи бібліотеки, які б викликали резонанс, відгуки преси, сприяли б підвищенню авторитету бібліотеки?
- чи були спроби у вашої бібліотеки повернути до життя невідомі факти, імена, події з історії вашого регіону?
- чи збираєте ви матеріали з історії краю, які нові теки – накопичувачі створено останнім часом, рейтинг їх популярності серед користувачів бібліотеки?
- чи підтримуєте ви зв’язки зі своїми видатними земляками?
- як ви співпрацюєте із ЗМІ?

Немає коментарів:

Дописати коментар