середа, 21 вересня 2016 р.

Кубок міста з брейн-рингу

У Новоукраїнці стартувало святкування Дня міста. Першими до нього долучилися місцеві інтелектуали, які вже вшосте розігрували Кубок міста з брейн-рингу.
У змаганнях школярів були представлені усі міські навчальні заклади. Вже груповий етап приніс несподіванку – в число півфіналістів не потрапив минулорічний володар кубка – «БЕМС» (ЗОШ №8). І несподівано потужно в групу лідерів увірвалась команда ЗОШ №4 «Коротке замикання» (капітан Ілля Шевченко). У півфіналі колектив показав неабиякі бійцівські якості, вольовим зусиллям здолав опір «Мами Анархії» (ЗОШ №3), проте на останньому відрізку був зупинений командою РЦДЮТ «Выше крыши» (капітан Наталка Ніколаєва), яка і володітиме до наступного року здобутим у чесних боях трофеєм. На третьому місці розмістилась «Кришталева сова» (ЗОШ №6, капітан Богдан Кузьмович). Чільна четвірка турніру отримала солодкі призи від кондитерського підприємства ТОВ «Абсолют-Д» (керівник Данілова Тетяна

Анатоліївна), сертифікатами на придбання товарів призерів традиційно вітав магазин «Кипарис» (Керівник Гончаренко Сергій Олександрович), а переможці, крім власне кубка, отримали квитки на концерт «Океану Ельзи» від благодійного фонду «Добротвір» депутата Верховної Ради України Станіслава Семеновича Березкіна, які разом із Дипломами вручив Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний.Слідом за школярами на арену (точніше – на ринг) вийшли дорослі. Сім команд (восьмою стали переможці дитячого турніру) зважились продемонструвати кмітливість і ерудицію. Зрозуміло, що рівень азарту був не гіршим, ніж на Олімпіаді в Ріо, тим паче що в ігровому залі зібрались і дебютанти, і справжні майстри. Груповий турнір несподіванок не приніс, єдиною втратою можна назвати невдачу досвідчених «ДЮЦиків». У півфіналах «Шо попало» (капітан Анна Максимець) не залишили шансів «СКІФу» ( капітан Оксана Мошнягул) і«Капітолій» Олександра Антоненка помстився за минулорічну поразку помічнянському «Моноліту» (капітан Роман Царенко). «Моноліт» зумів настроїтись на останній бій і виборов «бронзу», а переміг потужним фінальним ривком «Капітолій» - команда, яка представляє виконком міської ради і у складі якої грають міський голова Олександр Корінний та його заступник Олександр Руденко. А далі були оплески, слова подяки, подарунки від спонсорів турніру і загальне братання, яке засвідчило – турнір удався, незадоволених немає.
Залишається подякувати людям, без яких свято інтелекту було б неможливим. Це наші спонсори: депутат Верховної Ради України Станіслав Семенович Березкін, ТОВ «Абсолют-Д» (керівник Данілова Тетяна Анатоліївна), магазин «Кипарис» (Керівник Гончаренко Сергій Олександрович), це міський голова Олександр Олександрович Корінний, заступник міського голови Олександр Миколайович Руденко та колектив виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради. І звичайно ж – редактор пакету запитань та ведучий Олександр Каєнко зі своїми помічниками – Іллею Левошком, Людмилою Кукурузою та Богданом Філіпенком.
За матеріалами сайту Новоукраїнської міської ради

Немає коментарів:

Дописати коментар