четвер, 22 вересня 2016 р.

Смачний день «Запросіть гарбуз до столу»22 вересня відбулося чергове засідання Вищої Народної Школи. Проходило заняття як завжди різнопланово.
 Голова  ради ветеранів освіти Дубина Лариса Миколаївна розповіла про виникнення і святкування свята батька  в Україні та поздоровила присутніх чоловіків з цим святом і побажала здоров’я та вдячності від своїх дітей.
Наступною сторінкою було святкування дня  осіннього овоча – гарбуза,  тому засідання й мало назву  «Запросіть гарбуз до столу». Присутні  мали змогу приємно поспілкуватись,  згадати всі обряди та традиції, пов’язані з цим золотавим, щедрим та неймовірно корисним осіннім овочем.
Працівники бібліотеки розповіли історію поширення гарбуза до Європи, і як його почали використовувати в кулінарії, цікавими фактами щодо  лікувальних та корисних властивостей гарбуза. Присутні також поділилися  своєю інформацією про гарбуз,  зміст яких підтверджував, що вживання цього продукту дуже важливе для здоров’я, молодості та краси кожної людини будь-якого віку, і їсти його не лише корисно, але ще й дуже смачно.
Продовжуючи розділ занять  «Знамениті люди України» для слухачів проведено музичну сторінку про видатного українського оперного співака, народного артиста, Героя України  Дмитра Михайловича Гнатюка.
Здобув дві вищі освіти: за фахом оперний і камерний співак  та музичний режисер. Гастролював з концертами майже на всіх континентах. Найкращі театри запрошували співака в свою трупу. Однак він завжди з поїздок вертався на Батьківщину. Дмитро Михайлович своїм голосом уславив Україну. Ще в 60-70-ті роки ХХ століття виконував пісенну класику К. Стеценка, М. Леонтовича. Саме Дмитро Гнатюк став першим виконавцем символічного хіта — пісні на вірші Д. Павличка і музики О. Білаша “Два кольори”. А “Рідна мати моя”, “Летять, ніби чайки”, “Черемшина” лунали мало не в усіх знаменитих залах світу.
          На завершення заходу присутні переглянули відеоролики з піснями, виконаними Д.Гнатюком у різні пори його життя.

Немає коментарів:

Дописати коментар