середа, 28 травня 2014 р.

Віртуальний бібліокруїз «Від глиняної таблички до електронного видання».


Протягом всього свого життя ми звертаємо­ся до книги. Книга-одне з найбільших чудес ,створених людиною. Відтоді, як люди навчилися писати ,свою всю мудрість вони довірили книжкам. Книги відкривають нам світ, допомогають уявляти минуле, зазирнути в майбутнє. Шлях розвитку книги був довгим і складним. Темі книгив житті людини був присвячений віртуальний бібліокруїз «Від глиняної таблички до електронного видання».
Учні загальноосвітньої школи №1 із великим задоволенням поринули у світ первісного письма, говорили про книгу, її створення, перші  бібліотеки світу та стародруків. Пригадали приказки та вислови відомих людей про книги, підготували цікаві повідомлення про книги, розповідали захоплюючі легенди, доводили судження про те «Чи можна бути освіченою людиною, якщо не знаєш комп’ютера ?» та «Чи можна бути сучасною людиною, якщо не читаєш книги?», відповідали на запитання вікторини.
Сподіваємось, що знання, отримані в ході заходу, стануть в нагоді нашим користувачам. А ще ми твердо переконані, що, попри упевнену ходу електронних засобів читання, традиційна форма книжкового кодексу існуватиме й надалі. Для цього ми й популяризуємо світове книжкове надбання серед широкого загалу.
Тож запрошуємо всіх бажаючих долучитися до цікавої подорожі у світ книги та завітати до
бібліотеки!

Немає коментарів:

Дописати коментар