вівторок, 7 березня 2017 р.

Етикет клас «Спілкування в Інтернет мережі»

Існує досить багато засобів, форм і способів спілкування, і чимала частина з них так чи інакше пов'язана з сучасними технічними можливостями, які, зокрема, представлені використанням глобальної комп'ютерної мережі - Інтернет (Internet). Людство за останнє століття зробило величезний стрибок у розвитку науки і техніки, що відкрило нові простори для діяльності людини.
Темі спілкування в мережі Інтернет був присвячений  етикет клас «Спілкування в Інтернет мережі» проведений центральною бібліотекою для учнів ДНЗ СПТУ – 40. Інформаційний блок заходу надав можливість учням визначити різноманітні способи спілкування, основними  з яких є електронна пошта, форуми, різноманітні конференції, чати, мережеві ігри та багато чого іншого. Iнтернет дозволяє не лише одержувати різноманітну інформацію і обмінюватися повідомленнями, але й спілкуватися в текстовому режимі з будь-яким користувачем мережі, де б він не знаходився, спілкування проводиться через набір повідомлень на клавіатурі комп'ютера.
Етикет - це правила доброго тону в тій або іншій соціальній групі. Мережа Інтернет є потужним засобом міжкультурної комунікації, яка сприяє зближенню народів і зростання їх як національної, так і міжнаціональної самосвідомості.  Тут також сформувалися певні правила спілкування які ми повинні дотримуватись.
В кінці заходу присутні дискутувати та визначили характеристики, які приводять до вироблення своєрідного Інтернет-етикету, який містить в собі негласні правила спілкування, так звані заповіді, при дотриманні яких від віртуального спілкування можна отримувати і задоволення, і користь. 

Отже,  Інтернет – це замінник живого спілкування, штучний світ, який може поглинути повністю. Тобто користі від Інтернету може бути набагато менше, ніж  шкоди, та все ж він ніколи не замінить живого спілкування!

Немає коментарів:

Дописати коментар