понеділок, 27 квітня 2015 р.

Година - реквієм «Чорнобиль: згадувати боляче, забути неможливо»

26 квітня 1986 року почався відлік Чорнобильської катастрофи. Вона вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом невідомої раніше біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне наступне покоління. Чудовими
краєвидами, щедро врожайними садами, прекрасними місцями відпочинку, багатими лісами славилася чорнобильська земля, та тільки до жахливої позначки, до радіаційної межі, проораної квітневої ночі 1986-го.
     «Чорнобиль: згадувати боляче, забути неможливо»- таку назву мав захід проведений  для учнів ДНЗ ПТУ №40.  Під час заходу учні переглянули відеорепортаж “Чорнобиль…Трагедія… Пам’ять”, який нагадав дітям про події, факти, героїв  аварії на ЧАЕС . Кадри  про страшну  Чорнобильську аварію, що забрала   життя та завдала шкоди здоров'ю десяткам тисяч людей, спонукали всіх присутніх до роздумів.
      Такі заходи допомагають дітям через 29 років після Чорнобильської трагедії вчитися на помилках своїх батьків та дідів, щоб не повторювати їх в майбутньому; свято берегти і поважати тих, хто жертвував своїм життям, здоров’ям, рятуючи все людство.

Немає коментарів:

Дописати коментар