четвер, 16 квітня 2015 р.

Круглий стіл «Патріотизм – це миролюбство, це –майбутнє, це - життя»

Затишна читальна зала Новоукраїнської ЦРБ вкотре гостинно зустрічала учасників проекту «З Україною в серці». Круглий стіл «Патріотизм – це миролюбство, це – майбутнє, це - життя»  зібрав  всіх небайдужих, які об'єдналися заради допомоги військовим. Адже підтримуючи військовослужбовців, ми тим самим рятуємо їхні життя, рятуємо мир на нашій землі.  Ще рік тому національна свідомість більшості українців ледь жевріла своїм маленьким, майже згаслим вогником. А тепер ми з гордістю вимовляємо слово «патріот». Бо ж, поняття любові до Батьківщини  стало невід'ємним як від великих і малих вчинків, так і подвигу заради рідної землі.
Готуючись до проведення круглого столу бібліотекарі ставили перед собою завдання визначити, що сприяє формуванню національної свідомості українського народу та на чому ґрунтується патріотизм кожного з учасників проекту.
 Серед запрошених були:  заступник  голови райдержадміністрації Куртичан В.П.; міський голова Корінний О. О.; начальник відділу культури і туризму Новоукраїнської РДА Бондар А. А.; директор Новоукраїнської ЦРБ Козловська Т. М.; заступник з виховної роботи  ДНЗ ПТУ №40 м. Новоукраїнка Наєвська Н. М. разом з учнями училища; учасники АТО Танцюра С. М. та Стазілов А. Г.; волонтери Булгаренко В. М, Сидоренко Б. В., Нікулін М. І та Нікуліна Н. П.
Захід було розпочато з гарної авторської патріотичної пісні «Молитва за Україну» у виконанні заслуженого працівника культури України, композитора, начальника відділу культури і туризму РДА Бондаря А. А., яка підняла настрій та задала гарного тону для бесіди. «Ми не воюємо, ми захищаємо свою державу» саме цими словами розпочали свій виступ бійці-земляки. З їх розповідей  присутні  дізнались про їх відчуття під час перебування в зоні АТО,  про силу волі, вірність присязі та військовій службі.
«Під патріотизмом ми розуміємо свідомий вибір власної Батьківщини і тут дуже важливим є позиція кожного з нас.  Стати по-справжньому патріотом  молодь зможе лише тоді, коли любов до Батьківщини ми будемо показувати їм на власному прикладі», - таку думку висловили  волонтери, на плечах яких тримається наша армія, а саме перебування  в зоні АТО наших бійців земляків. Міський голова  Корінний О.О. та заступник голови РДА Куртичан В.П. розповіли про роботу органів влади та місцевого самоврядування в співпраці з волонтерами направлену на  допомогу нашим землякам, які перебувають у зоні АТО.

Захід пройшов в теплій дружній атмосфері .  Кожен з присутніх  своїми  зовсім  не  дитячими  зусиллями  прагне в унісон  із  бійцями  наблизити  такий  жаданий  мир, бути  корисними  для  своєї  держави, для  свого  народу!
Нехай  Божа мати  охороняє всіх нас від усяких негараздів, збереже життя наших солдат і принесе мир і спокій  неньці Україні!

Немає коментарів:

Дописати коментар