середа, 1 квітня 2015 р.

Проект «З Україною в серці»


В Новоукраїнській центральній районній бібліотеці відбулась чергова зустріч в рамках проекту «З Україною в серці» з представниками громадського об’єднання  «Волонтерський рух» , яка успішно та активно працює в нашому місті. На зустріч «З добром у серці» були запрошені міський голова Корінний Олександр Олександрович, Дубінченко Наталя Вікторівна,  Змеул Василь Вікторович, учасники АТО, а тепер волонтери Стазілов Анатолій Григорович та

Панченко Анатолій Володимирович  та старшокласники гімназії №7. Волонтери подякували учням  за  підтримку та  гуманітарну допомогу  і  розповіли про те, як  везли та передавали подарунки бійцям на передовій.      Зі свого боку старшокласники теж неабияк здивували волонтерів, адже прийшли на зустріч з подарунками:  принесли теплі речі та солодощі для наших бійців АТО.          
«Найбільше воїни чекають на ваші листи, малюнки, символіку, які одразу ж розвішують у своїх бліндажах та військовій техніці, ховають  під бронежилетами. Це  їхні обереги, це знак того, що їх чекають, люблять і підтримують», - розповідав один із волонтерів. Свою розповідь хлопці супроводжували фото та відеоматеріалами. Слухачі  були розчулені, задавали багато запитань. 

До теплих слів учасників долучився міський голова зі словами щирої подяки волонтерам за кропітку, нелегку волонтерську працю. Підкреслив, що влада й надалі буде, у співпраці з волонтерами, допомагати та полегшувати перебування бійців в зоні АТО.
Бібліотекарі розповіли про акцію «Подаруй книгу бійцям АТО ». Небайдужі люди приносять книги, журнали, малюнки з особистими побажаннями  для земляків , що перебувають в гарячих точках на сході України. Всі ці книги та малюнки були передані волонтерам з гарними побажаннями для солдат.
         Зустріч вийшла справді цікавою і корисною для всіх присутніх. При закінченні заходу учні та бібліотекарі  подякували  волонтерам бурхливими оплесками.


У кожного з нас є власні сподівання, прагнення, надії, але в усіх є одна заповітна мрія, яка об’єднує,  -це бажання миру  нашій багатостраждальній Україні. Кажуть, думки матеріальні. Якщо ми всі будемо робити добро оточуючим, всім серцем будемо прагнути закінчення війни, - то своїми справами збудуємо фортецю миру і добра.

Немає коментарів:

Дописати коментар