субота, 14 вересня 2013 р.

Подорож по сайту «Офіційний веб-портал Верховної Ради України»

Одним із пріоритетних напрямків роботи центральної бібліотеки Новоукраїнського району є правова освіта користувачів, тому в своїй діяльністі вона спрямовує чимало зусиль на формування правової свідомості і правової культури користувачів, сприянню розвитку соціально-правової активності особистості. Адже у повсякденному житті користувачам найбільш потрібно саме знання своїх прав і обов’язків.
Для працівників міської ради бібліотекарі центральної районної бібліотеки здійснили подорож по сайту «Офіційний веб-портал Верховної Ради України» під час якої познайомили присутніх з матеріалами сторінок веб - порталу Верховної Ради України, зокрема: структурою Верховної Ради України, архівом за скликаннями, пленарними засіданнями, парламентськими слуханнями, міжнародною діяльністю. Найбільше учасників зустрічі зацікавило - як самостійно віднайти потрібні їм документи в базі даних «Законодавство України», адже законодавчі акти постійно зазнають змін та доповнень. А працівники міської ради мають володіти найсвіжішими відомостями та швидко знаходити законодавчі матеріали з новими змінами та доповненнями. З цією метою бібліотекарями ЦРБ було проведено практичні заняття учасники яких власноруч оволодівали алгоритмом пошуку документів, які необхідні кожному з них для застосування у практиці роботи.
Відвідавши інформаційно-ресурсний центр, який діє на базі бібліотеки, користувачі можуть вільно та безкоштовно користуватися його інформаційними ресурсами а також здійснити пошук необхідної інформації на правових сайтах - нормативно-правові акти, закони, постано
ви, укази, кодекси, розпорядження тощо та завжди отримати допомогу від працівників центру.

Немає коментарів:

Дописати коментар