четвер, 6 березня 2014 р.

Літературно – музична композиція «Мій Шевченко»

Запрошені: Степаненко Наталія Андріївна -  перший заступник голови райдержадміністрації, Руденко Олександр Миколайович – заступник міського голови, Антоненко Олександр Володимирович -  місцевий поет, бард, Каєнко Олександр Васильович – заслужений вчитель України, Нікітченко Людмила Іванівна – вчитель української мови і літератури ЗШ № 8, Косих Ірина Михайлівна – завуч ДМШ,  щедро і відверто ділилися «своїм Шевченком», читали власні вірші та  безсмертні поезії Великого Українця, розповідали про власні дослідження життя і творчості Тараса Григоровича Шевченка.

Неповторну атмосферу, урочистий і піднесений настрій створювали вихованці Дитячої музичної школи: Ткаченко Ярина, Насєдкіна Ганна, Діана та Аліна Попруги, а також хор – група та  неповторне тріо в складі Білокінь Наталії, Самарської Віти, Косих Ірини.

Знову і знову злітали до висот Шевченкового слова  декламуючи вірші Кобзаря переможці районного туру конкурсу  Гетьманенко Анатолій, Фішер Наталія та Павелкова Ганна.

Шевченко – це не лише те, що вивчають в школі, це те, чим живуть у чому черпають сили і надії прості українці. Сьогодні потрібно  відкрити Шевченка в кожному з нас, зупинитися на хвилинку в круговерті  нашого життя, задуматися, сягнути в глибину своєї душі і зрозуміти, що ж для нас всіх Україна, Шевченко, щоб знову відкривати і відкривати свого Тараса Григоровича. Бо Шевченко – це назавжди.

І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люде на землі.

Немає коментарів:

Дописати коментар