четвер, 6 березня 2014 р.

Шкідливі звички чи життя у своє задоволення


Клуб «Підліток»
«Усуньте хибний спосіб життя — і хвороби зникнуть самі"
(народна мудрість)

        «Шкідливі звички чи життя у своє задоволення» таку назву мав черговий захід клубу «Підліток»,  проведений для для учнів 7-8 класів ЗШ №6.     

        Керівник клубу разом із запрошеним лікарем – наркологом Новоукраїнської ЦРЛ  Ткачуком Олександром Дмитровичем  інформували підлітків про помилкове «задоволення» від вживання тютюну, алкоголю, наркотичних речовин і непоправні наслідки їх використання.  

        Метою цієї бесіди - настанови було підвищення інформаційної культури та розширення кругозору учнів, формування негативного ставлення підростаючого покоління до шкідливих, згубних звичок, виховання відповідальності за своє життя, здоров'я та непоправний біль втрат, яку несуть ці страшні звички для рідних та близьких з їх оточення. Лікар – нарколог   на конкретних прикладах теоретично довів учням  небезпеку їх вживання.

     Цей захід не тільки застерігав молодь від згубних звичок та небезпечних хвороб, а ще й формував культуру пізнання власного внутрішнього світу; здатність виявляти турботу про безпеку власної життєдіяльності та життєдіяльність інших, навчав розумінню, що життя людини є величним і прекрасним; формував в учнів кращі риси людського характеру; виховував шанобливе ставлення до життя, до людей; вчив любити життя, цінувати кожен день, кожну мить, уміло поєднувати працю і відпочинок, мати широке коло інтересів, спілкуватися з друзями, цікавими людьми, пізнавати інших і себе самого, берегти своє життя та здоров’я.


     Такі заходи несуть велику виховну силу, велику користь підростаючому поколінню в формуванні їх світогляду, вибору життєвого шляху, стійкості не піддаватись спокусам та псувати своє життя.

«Хто хоче що – небудь зробити, шукає засоби. Хто не хоче робити нічого, шукає причини », - свідчить відомий афоризм. Чим цікавіше, змістовніше буде дозвілля, тим рішучіше піде боротьба зі шкідливими звичками, які починаються від неробства. Всім нам потрібно пам’ятати: здоров’я, радість життя і щастя – в руках кожної людини!Немає коментарів:

Дописати коментар